www.sudzibas.lv MAXIMA Krāpšana

Maxima - Krāpšana

Maksima vakar apkrāpa bērnu. Rīga. Akropole. Pūres konfektēm bija atlaide. Vienam konfektēm kasē tika piemērota otram ne. Abām bija vien akcijas Cena. Maksimas politika krāpt bērnus, pensionārus, invalīdus. Paldies par rūgto ziemas svētku dāvanu.

16.12.2023

I

Ceru uz Maxima atbildi

Andris Sa 16.12.2023

čeku vajag pārbaudīt neatejot no kases, ja kaut kas nevajag var atgriezt informācijas kasē arī

T tainsīgatiesa 16.12.2023

tulīt pieskries kastrēts-impotents, lūzer-apkopējs, bez_vārds, ar slimo naidu pret bērniem un invalīdiem :D

I Ieva ķirse 16.12.2023

Maximas kasiere esot skatiju kodu uz konfektes.!?

Ja

Velvetpopstar 16.12.2023

Varbūt šim konfektēm nemaz nebija atlaide?

I Ieva ķirse 16.12.2023

Varbūt stulba esi abam bija atlaide

D Deceperina 16.12.2023

Tam otrajām nemaz nav atlaide!

I Ieva ķirse 16.12.2023

Aizejat šodien uz Akropoli un tad muldat. Nav tādas otras. Bija divas kastes katrā 3 dažādas konfektes

D Deceperina 16.12.2023

Drama queen

S Sikule 16.12.2023

Nav nekādas krāpšanas divu veidu konfektes pirmās ar paldies karti maksā 12.99 bet citronu meringa ir 17.14atlaide veikalā viņam nav šodien pārbaudījām ieraugot jūsu sūdzību

Navbtadas citronu meringa tur 3 dazadas

Andris Sa 16.12.2023

problēma ar redzi varbūt, viss pēc barkoda, atlaides tikai vienai pozīcijai... šodien biju , pārbaudīju

šodien biju Akropole, atlaides 2 pozīcijai no jūsu čeka nav

Nemuldi. Šodien atguvu naudu

I Ieva ķirse 18.12.2023

Meļi mirs mokās un viņiem dzimst kropli bērni.

A Alise ?Bula? 17.12.2023

Maxima Rīga Plaza
Vakar vēlējos iegādāties Austiņas, ar 50% atlaidi kā norādīts cenārdī. Devos atmaksāt uz informācijas kasi, bet tur pilnā cena.Kasiere saka, atlaide ja pērk divas vienādas tad būs atlaide. Kasiere sāk tramīgi šķirstīt bukletu lai parādītu man kā tomēr ir un jāpērk divas vienādas preces.(lieki teikt, ka tādu informāciju viņa tur neatrada)Nu labi zinu ka Maxima nekad tā nav bijis,pietam elektro precēm.Un uz cenu zīmes skaidrā gaišā Latviešu valodā rakstīts ar Paldies karti.
Man protams iekšā nemiers eju vēlreiz skatīties pie plaukta,vai tiešām jāņem divas? Nu nē, tāda informācija nebija.Paņemu citu kasti un eju vēlreiz pie tās pašas kasieres.Redzot ka nāku atkal ar to kasti, atsakās apkopot un nesekenēšot.Es uzstāju lai apkalpo un noskenē, tad viņa ar pretīgu smīnu atbildēja ka tā prece jau divas dienas neiet ar atlaidi un es esmu kāda ceturtā kas pie viņas nāk.Nopietni?! Tu divas dienas zini ka ir nepareiza cena pie preces un neviens nevar noņemt, bet smejās sejā.
Sapratu ka kļūdīties var ikviens,es nešūmētos ja viņa uzreiz pateiktu ka ir kļūda, bet nē viņai bija jāvandas pa bukletu apgalvojot ka man jāpērk divas austiņas. Ejot prom, biju ļoti noskaitusies,un ne jau dēļ tā ka nedabūju austiņas pa lēto, bet tās darbinieces attieksmi, un kad ieminejos ka lai noņemt to cenu zīmi, atbilde bija sekojoša,Ne ko es neņemšu!
Lūk pati strādāju tirdzniecībā 15 gadus, zinu saspringts laiks pirms svētkiem utt, kļūdīties var ik viens,bet tā attieksme bija zem katras kritikas.

S Sikule 17.12.2023

Čeku kārtīgi izlasiet otras konfektes ir citronu meringa pildījumu. Vienas no manām mīļākajām tāpēc sekoju līdzi cenām un viņām sen jau nav bijusi atlaide.un bez cenu zīmju publicēšanas var uzskatīt ka maxima tiek apmelot

I Ieva ķirse 18.12.2023

Nemuldi. Šodien atguvu naudu tu mirsi mokās

B Baiba190584 18.12.2023

Tā tak ir maxima,nedrīkst acis nolaist visu laiku jāseko cenām un it kā akcijām līdzi...cik neesmu iegrābusies...

S Sikule 18.12.2023

Te jau redzams ka ar galvu nav kaut kas kārtībā ar tādiem draudiem nauda tika atgriezta lai ar jums neielaistos un netiktu traumētas pārdevējas

S sannas 18.12.2023

Žēl bērnu, kuriem tik slima māte

M MuļķuPatrula 18.12.2023

Man liekas bērna pat tur izsti nav. Pašu appisa un tagad cepjas par to, jo kauns tak. Tur jau intelekts visu izsaka