www.sudzibas.lv MAXIMA Krāpšana

Maxima - Krāpšana

Labdien! Lūdzu atlaist darbinieces, kas neprot runāt latviski tikai krieviski.
Un ja tu runā latviski pilnībā neko nesaprot.
Šodien iepirkos Maxima bulduri veikalā 20: 00 pirku lielo saldējumu, maksāju ar bankas karti! Man bija depozīta čeks 70 centi (0,70€) pie maksāšanas lūdzu lai man izsniedz skaidrā naudā šo čeku, jo es zinu, ka jūsu veikalā, uzņēmumā tas ir pieejams, bet mani vienkārši ignorēja un iesvieda to čeku kā atlaidi!
Pēc sejas var redzēt dzērājas, neko nesaprot, par tevi kā klientu ir nospļauties un tev par to, ka tu palūdz lai tev izdara kā ērtāk uzspļauj. Tēlaini izsakoties iespļauj dvēselē! Tas ļoti sāpina... Daudz jau netrūka lai arī iespļautu ģīmi, sejā tev.

07.08.2022

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 08.08.2022

Labdien!
Lūdzu uz [email protected] atsūtiet pirkuma čeku, lai varam redzēt konkrētu pirkuma laiku un pārbaudīt šo situāciju. Pārbaudot Jūsu norādīto laiku, šādu pirkumu šobrīd neredzam.
Ar cieņu,
"Maxima Latvija" komanda

G Gulbenietis 07.08.2022

Tā, kā pirki lielo saldējumu, tad noteikti atlaidīs :D

P PatiesiibasMeka 07.08.2022

Vatei vates likteni!

A aicis24 08.08.2022

Neiedomājies, ka varbūt tā darbiniece bija no Ukrainas? Labi, esmu redzējis, ka Maximā ir izlikts brīdinājums, ka kasiere ir no Ukrainas un atvainojas, ka nesaprot latviski.

K krista.ozolina 08.08.2022

Tā nebija no Ukrainas nekādas zīmes
Un vispār darbiniekiem vispār nekādu zīmju nav ne vārds, ne amats.

K krista.ozolina 08.08.2022

Chikibriki 08.08.2022

Dzīvo Latvijā un nemāk Krievu valodu, kauns...mums daudz Ukraiņu strādā, ko uzreiz sudzības rakstīt

Good Intentions 08.08.2022

Davai iestājies vietā savādāk nebūs kam strādāt.

S sannas 10.08.2022

Tiešām tāda traģēdija, šausmas! Uzreiz pa taisno pie prezidenta, labāk pat pa taisno meklēt kādu, kas veikalu noslaucīs no zemes virsas!
Mamzelei sejā gribēja spļaut, ak vai. Kāda pie velna starpība! Labāk priecājies, ka vispār vēl neliek ko obligāti pirkt par kuponu! Pareizi dara citi veikali, kuros drīkst tikai atprečot, nevis naudu paņemt.
Tāds riebums pret cilvēku, kas atbēga no kara? Pati Tu kas esi? Vēlētos būt tā cilvēka vietā otrpus letes? Ar ko Tu esi labāka par Krievu okupantiem? Tu Latvijā dari to pašu, jo krievi šobrīd Ukrainā! Kauns!

S sannas 10.08.2022

Pati sūdzības autore neprot pareizi rakstīt savā dzimtajā valodā! Tiešām kauns!

G GRC 13.08.2022

Gadiem iepērkos vairākos Maxima veikalos Rīgā un nevaru sūdzēties par attieksmi, produkciju un cenām. Protams tas ir cits tirgus segments. Pircēji ir sliktāk situēti un nervozāki. Var iet uz RIMI vai tirgu - pircēja izvēle. Ja gribu un varu sevi palutināt eju uz Stockmann.

S Sauljuks 27.08.2022

Lūdzu nelaist veikalā pircējus, kas nerunā valsts valodā.