www.sudzibas.lv MAXIMA Krāpšana

Maxima - Krāpšana

Kārtējā krāpšana ar akcijām. Šoreiz pīle uz ziemassvetkiem. No rīta vēl nav ap 12 jau nav. Nevarat nodrošināt ar preci nebāziet akciju visur iekšā. Vienkārši tas ir riebīgi. Liekas ka visas akcijas tikai pensionāriem kas var dzīvot pa veikalu visu dienu.

21.12.2021

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 21.12.2021

Labdien!
Lai varētu pārbaudīt Jūsu sūdzību, lūdzu uz [email protected] atrakstiet kurā Maxima veikalā ir nav pieejama šī akcijas prece.
Ar cieņu,
“Maxima Latvija” komanda

Good Intentions 21.12.2021

Nevari atrast laiku vai citu veikalu, nebāz šeit savu sūdzību.

S silnis 21.12.2021

Kāpēc tad jārāda pa televizoru tukšas reklāmas. Un visi veikali 3 stundās izpirkti. Pats ja tev vajadzētu sniegu tīrīt bet uz tādu lielu veikalu kā depo atvestu 10 lāpstas. Tad tik ar rokām

G Gulbenietis 22.12.2021

Sniega lāpstu tu nopērc vienreiz un pēc tam tīri gadus desmit, ar rokām tīrītāj :D. Izaudzē sezonā pīli un iesaldē saldētavā. Būs tev pīle ;).

S sannas 23.12.2021

Pa televizoru teiks, ka pirms iešanas uz ielas dibenā jāiebāž gurķis, lai nesanāk nesmukums. Bāzīsiet? Tāpēc jau arī nav tās pīles, ka puse Latvijas ir tādi reklāmu upuri. Neredzētu to reklāmu, tak 100 gadus nodzīvotu bez pīles un bēdu nezinātu. Tagad ak vai, traģēdija. Pīles pietrūka.
Elementāras lietas jāsaprot. Reklāmā taču nesaka, ka katram pircējam pienākas pīle! Jebkura prece ir pieejama tik ilgi, kamēr tā ir noliktavā!