Maxima - Krapšana

Cilvēki esat modri, akropoles maxima joprojām krāpjas: ( (nu ja mani vien ir šogad apkrāpuši vairāk ka 10 x tad tā jau nav nolaidība bet sistēma, šoreiz apkrāpa par 1,35 eiro, cik cilvēku noteikti nemaz to neievero, vai nu neiet pakaļ tam eiro? Rit atgriezīšu preci un atgūšu naudu, mani interese kā viņi tiek gala ar kasi iznāk tak pārpalikums? Skat bildes.

17.05.2020

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 18.05.2020

Labdien!
Iepērkoties MAXIMA veikala kasē, diemžēl, var rasties situācija, cilvēciskā faktora dēļ, ja Kasieris aiz neuzmanības nepamana otro cenu nocenotajai precei, cenai jābūt pielīmētai pie pašas preces. Tādos gadījumos mēs lūdzam Klientus vērsties MAXIMA lielveikalos informācijas centrā pie Pārdēvēja-konsultanta vai mazajos MAXIMA veikalos pie Vecāka kasiera vai Maiņas vadītāja, lai risināt radušos situāciju un lai mēs varētu atgriezt pārmaksāto cenu starpību. Gadījumos, kad Klients iepērkas pašapkalpošanās kasē, tad Klientam veicot pirkumu jāvēršas uzreiz pie pašapkalpošanās zonā strādājošā konsultanta, kas var palīdzēt un piemērot otro cenu nocenotajai precei pirms pirkums vēl nav noslēgts.
Ar cieņu, MAXIMA Latvija SIA

V

V vecais otto 18.05.2020

domaju ka tas tiek darits ar vadibas ziņu, ar saimnieku viss štim , atdod sumu par nocenoto, parpalikumu atsta sev,, ka tad citadi? pateiks mes pardevam dārgāk kā vajadzeja te jums lieki 100 eiro? nesi nu naivs tada vecuma

ķ ķērājs 18.05.2020

Nesaprotu, kur problēma. Precēm, kas nocenotas, vienmēr jaseko līdzi, vai noskenē pareizo u/ vai iesit atlaidi, ja
cena uzrakstīta ar roku uz uzlīmes. Jā, var būt nolaidība no kasiera puses, ka neievēroja cenuzīmi ar lētāko cenu, bet arī pircējam jāskatās līdzi.

Sestdien vēl tik slims, ka pie ārsta pa 4,60 bija jābrauc, bet šodien jau var Akropolē aliņu pirkt? Varbūt laiks pavadīt vecumdienas kroņa maizē, ja jau viss tik slikti, Zigmār Stendze? Tev atgādināt pantu par nacistu atribūtikas lietošanu?