Maxima - Krapšana

Cilvēki esat modri, akropoles maxima joprojām krāpjas: ( (nu ja mani vien ir šogad apkrāpuši vairāk ka 10 x tad tā jau nav nolaidība bet sistēma, šoreiz apkrāpa par 1,35 eiro, cik cilvēku noteikti nemaz to neievero, vai nu neiet pakaļ tam eiro? Rit atgriezīšu preci un atgūšu naudu, mani interese kā viņi tiek gala ar kasi iznāk tak pārpalikums? Skat bildes.

17.05.2020

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 18.05.2020

Labdien!
Iepērkoties MAXIMA veikala kasē, diemžēl, var rasties situācija, cilvēciskā faktora dēļ, ja Kasieris aiz neuzmanības nepamana otro cenu nocenotajai precei, cenai jābūt pielīmētai pie pašas preces. Tādos gadījumos mēs lūdzam Klientus vērsties MAXIMA lielveikalos informācijas centrā pie Pārdēvēja-konsultanta vai mazajos MAXIMA veikalos pie Vecāka kasiera vai Maiņas vadītāja, lai risināt radušos situāciju un lai mēs varētu atgriezt pārmaksāto cenu starpību. Gadījumos, kad Klients iepērkas pašapkalpošanās kasē, tad Klientam veicot pirkumu jāvēršas uzreiz pie pašapkalpošanās zonā strādājošā konsultanta, kas var palīdzēt un piemērot otro cenu nocenotajai precei pirms pirkums vēl nav noslēgts.
Ar cieņu, MAXIMA Latvija SIA

V

T Turkey901 17.05.2020

Kasieris noskenēja nepareizo/ veco svītrkodu, no kurienes pārpalikumam rasties kasē?!

V vecais otto 18.05.2020

ja tev prece pardota par 100 eiro, kase nu nekadi nevar būt 120 eiro :))

V vecais otto 18.05.2020

turkey papiros , dokumentos ta prece ir nocenota:))

T Turkey901 18.05.2020

Grāmatvedības papīros ir tikai apgrozījums - preces pašizmaksa - pārējie uzņēmējdarbības izdevumi = peļņa vai zaudējumi.
Cena ir tikai izdomāts cipars, uzskaitei svarīgs ir vienību skaits vai svars atkarībā no tā, kādā veidā prece tiek tirgota - uz svaru vai "gabalā".

I Ir123 23.05.2020

Ja kasieris izsit kasē preci bez nocenošanas-nav nekada pārpalikuma,cik noskenēja tik arī paņema naudas.Ir taču čeks,kurā noradīta pirkuma summa,kuru arī kasieris paņema.Tas fakts ka uz preces ir cita cena neko nemaina,uzskaites sistēmā šīs fakts maina apgrozījumu tikai ja šī prece ir pardota nocenota,tad kasieriem attiecīgi jābut mazakai summai kasē .

V vecais otto 18.05.2020

domaju ka tas tiek darits ar vadibas ziņu, ar saimnieku viss štim , atdod sumu par nocenoto, parpalikumu atsta sev,, ka tad citadi? pateiks mes pardevam dārgāk kā vajadzeja te jums lieki 100 eiro? nesi nu naivs tada vecuma

Trolljäger 18.05.2020

Nepērc alu, ietaupīsi vairāk nekā mahima apkrāpj!

V vecais otto 18.05.2020

trolijager nesi skaudigs busi bagats, nesaki ko man pirkt , neteikšu kur tev iet, užavas alam tur lana cena 1,29 centi

ķ ķērājs 18.05.2020

Nesaprotu, kur problēma. Precēm, kas nocenotas, vienmēr jaseko līdzi, vai noskenē pareizo u/ vai iesit atlaidi, ja
cena uzrakstīta ar roku uz uzlīmes. Jā, var būt nolaidība no kasiera puses, ka neievēroja cenuzīmi ar lētāko cenu, bet arī pircējam jāskatās līdzi.

Sestdien vēl tik slims, ka pie ārsta pa 4,60 bija jābrauc, bet šodien jau var Akropolē aliņu pirkt? Varbūt laiks pavadīt vecumdienas kroņa maizē, ja jau viss tik slikti, Zigmār Stendze? Tev atgādināt pantu par nacistu atribūtikas lietošanu?