www.sudzibas.lv MAXIMA krāpšana

Maxima - krāpšana

Sakiet lūdzu vai iespējams cīnīties ar lielveikalu krāpniecisko paņēmienu reklamēt atlaides, bet pie kases atlaide izrādās vairs nav.Konkrēts piemērs Jelgava 1.janvāris Maxima - visām konfektēm atlaide 25%, pie kases -atvainojiet, tas nav šodien, saku lai noņem atlaides reklāmu, kasiere nodur acis.Saku aiziešu pats un aizsperšu pa gaisu, tajā brīdī man blakus nostājas apsargs.
Tātad neesmu pirmais, shēma atstrādāta un viss notiek.
Neteiktu neko, ja tā būtu pirmā vai vienīgā reize.

A andrejs 01.01.2011

bet tas ir visos lielveikalos! Rimi bulciņām arī bija atlaide par 3 santīmiem, bet pie kases man iesita par 3 santīmiem dārgāk, protams protestēju, un teicu ka neņemšu par 3 santīmiem dārgāk, gribu par tādu cenu kāda ir norādīta ar atlaidi. Protams izkaroju savus 3 santīmus. Var jau teikt ka esmu kapeiku pisējs, bet dienā 1000 tādus appis un naudiņa veikalam smuka, tikai tā ar viņiem jākaro.

O Oskars 01.01.2011

Pie mums Ozolniekos Jelgavas rajonā Maximā cenas arī ir neprecīzas.

M Mumins 01.01.2011

Recepte ir diezgan vienkārša. Ja pie kases cenas neatbilst un esi par to 100% pārliecināts, atsakies turpat, pie kases nevis tikai no nepareizi nocenotā pirkuma, bet no VISA, ko esi ielicis grozā. Pārdevēja būs spiesta visu, ko līdz kasei esi atvedis, aiznest uz salikt atpakaļ plauktos. Ja tā rīkotos vismaz daļa pircēju, lielveikali kā incīši sekotu savām cenām. Un neviens tev neliedz tai pašā veikalā pēc 10 minūtēm atkal iestūrēt ar tukšu grozu pa otram lāgam.

J Jur.Ana. 01.01.2011

ta notiek visur, pareizi teicat ka ta ir izkrapsana, un pa dienu veikali tiesam savaras daudz.un dazreiz pie kases vienkarsi nav erti strideties par kopeikam.viss ir pardomats, bet tur ta nabaga kasiere nav vainiga, meklejet pardeveju, visticamak tas ir vinas vaina.Bet vel labak ar kameru(nevis fotoaparatu), bez pauzes nofilmet visu, no briza kad ienacat veikala, lidz pat tam kad iznacat ara, ari visas cenas plauktos un pie kases, ja atsakas, tad ejet pie veikala direktora, izdariet ierakstu sudzibas gramata, pec tam piedavajet variantu vai nu nonem tulit nepareizo, vai Jus ar ierakstu versaties uz pateretaju tiesibu aizsardzibas biroju.Bet var ari visu to pasu, bet bez direktora un taisni uz PTAB, un neaizmirsiet uzrakstit sudzibu veikalu tikla galvenaja ofisa, uz konkreta veikala direktora varda, jo direktors ir atbildiks par visu, vinam ir jakontrole gan cenas, gan stradniekus.Nu domaju ka sapratat ko gribeju teikt.Galvenajs ir jacinas, jo vairakuma mes nevaram patavet par sevim, un sudzamies tikai saja saita, bet ir jadara lietas, un tad pa mazam viss saks kustities.Bet, atcerietes, ka pirms sudzeties par kadu, vai kaut ko darit jums ir jabut 100%drosam ka jums ir taisniba.Un galvenajs lai visas jusu darbibas butu likumiskas.

M monta 02.01.2011

Visi tik runā par to, ka veikali tādā veidā apzināti apkrāpj; šaubos vai tādu sūdu dēļ normāls uzņēmums bojātu savu reputāciju, drīzāk tās ir cilvēciskās kļūdas - viens nepamana, cits sajauc, trešais aiz slinkuma neizdara, kādam sajūk, varbūt pārskatās. TĀS IR TIKAI UN VIENĪGI DARBINIEKU KĻŪDAS. Vai tad jūs visi esat tik ideāli, ka nevienu reizi neko neesat salaiduši dēlī?! Paskatieties objektīvi - cenas izliek, drukā cilvēki, viņi mēdz kļūdīties kaut cenšas pārbaudīt. Protams, jācenšas darīt visu precīzi, bet nekļūdās tas, kas neko nedara. Problēma taču atrisināma - ja veikals nāk pretī un var cenu uz to brīdi koriģēt, to arī izdarīs, bet ja nevar, klientam ir tiesības no pirkuma atteikties.

S sociālists 02.01.2011

Nu nezinu gan par to reputāciju, ja viņiem ceļās roka mazgāt salātus(neesmu to ņēmis no "viena tante teica" bet gan no cilvēka kas tur uz brītiņu strādājis), pārlīmēt derīguma termiņus un apieties pret darbiniekiem kā pret nigeriem, tad man šķiet ka reputācija viņiem pilnīgi nerūp. Manās acīs lielveikaliem nav vispār nekādas reputācijas, pēc iespējas cenšos iepirkties citur.