www.sudzibas.lv MAXIMA Krāpšana ar Adventes kalendāru

Maxima - Krāpšana ar Adventes kalendāru

Nezinu, kā tas notiek citos veikalos, bet šinī veikalā adventes kalendārā datorā it kā aktivizēts piedāvājums nemaz netika ņemts vērā, maksājot pašapkalpošanās kasē. Kontroliere man pacietīgi skaidroja, ka šādus piedāvājumus vajag aktivizēt tieši kasē, bet pašapkalpošanās kasēs tas vispār nav iespējams! Ko tad nozīmēja ieraksts "piedāvājums aktivizēts" manā datorā? Uzskatu to par apzinātu krāpšanu un lūdzu paskaidrojumus! Atbildi lūdzu sūtīt uz e-pastu [slēpt]@inbox.lv.
Ļoti dusmīga Marina.

Ventilators 17.12.2019

Kas ir šinī veikalā? Maximai ir daudz veikalu. Citi veikalu tīkli, kā Rimi, ELVi, etc nav Maxima veikali un viņiem nav Maximas adventes kalendārs.

Ja, jūs to visu šmugulēšanos darījāt internetā pie datora, tad tur arī iepazīstieties ar noteikumiem. Ja tādu nav norādīti par konkrēto akciju/aktivitāti tad rakstiet Maximai un jautājiet, tad teciņus uz veikalu.. "centu pie centa neliksi – pie eiro netiksi"

M Marina Ashmane 17.12.2019

Nesapratu Jūsu komentāru! Veikala adresi es norādīju, Maxima's e-adresi nekur neatradu, tāpēc arī rakstīju "sūdzībās".