J jānis 18.04.2011

Ir tāda tehnoloģija! Visām gaļām pirms sasaldēšanas speciāli " iepumpē" ar šprici ūdeni un vēl šo to. To pat TV rādīja.

* ****** 18.04.2011

Maximas gaļu mans kaķis neēd.Lielajam sunim no Maximā pirktajiem liellopu kauliem sākās alerģija.Bailīgi ir tādu ēst, domāju, ka tur ir daudz draņķības iekšā.Dzīvniekiem organismi tīrāki un reaģē zibenīgi.

č Čoms 18.04.2011

Kamēr pirksiet visus ārzemju sprāgoņus, tā arī būs.Vajag meklēt tirgū normālu mūsu pašu zemnieku audzētu rukāu gaļu, un visas problēmas atkritīs, gan pašiem būs veselīga pārtika, gan suņi dzīvi.

L Linda 11.07.2011

Arii es, sodien sapratu, ka veikals Maxima staav zemaak pat par lauku veikalinu! Ja paardeveeja kas seez kasee, peec precu noskeneesanas atlaujas produktus pa leti aizmest, tad vairs nav ko teikt.
Seez, konkreeti manaa gadiigumaa, piepuutusies, ar visu nepamierinaata, nopampusi daama, un veel atlaujas meetaat produktus.
Lai arii dziivoju mazpilseetaa, mana gimene sim veikalam metiis liikumu.