www.sudzibas.lv MAXIMA Krāj uzlīmes, saņem galda piederumus

Maxima - Krāj uzlīmes, saņem galda piederumus

Akcija norisinājās no 2010.gada 4.februāra līdz 2010.gada 29.jūlijam, krāj uzlīmes un saņem galda piederumus, akcijas laikā esmu dabūjusi tikai 3 nažus, kuri līdz akcijas beigām bija visu laiku pieejami, taču pārējos 3 meklēju trijos Maxima veikalos, to nebija, varbūt arī bija kaut kad, taču es tos nevarēju dabūt. Tagad pēc akcijas beigām, es piezvanīju uz bezmaksas informatīvo tālruni un man meitene ļoti laipni atbildēja ka reģistrēs manu pasūtījumu, tos atvedīs un es varēšu saņemt, pagāja 2 nedēļas, taču nekādas atbildes man nebija, šodien piezvanīju pati uz to bezmaksas informatīvo tālruni, lai noskaidrotu kad nažus varēšu saņemt, mani meitene savienoja ar biroja darbinieci, kura paskaidroja, ka naži bija pietiekami pieejami un tos varēja dabūt, diez kā viņi tās visas uzlīmes ir aprēķinājuši uz visiem cilvēkiem un nažu komplektiem, tad jau sanāk, ka nažiem noliktavā bija jāpaliek pāri, ja jau tie visi netika izņemti, jo man pieņemsim ir trīs kartiņas ar uzlīmēm un neizņemtiem nažiem, tad jau pēc manas saprašanas, mani trīs naži mētājās noliktavā.Kaut kāds bardaks, bezsakars, un tad kad pārdevējai vai kasierei pajautā, kad tiks atvesti man nepieciešamie naži, vienmēr ir atbilde MĒS NEZINAM.

G