MAXIMA Kastrānes ielā

Bijusī Saulīte,tagad Maxima.Esiet ļoti uzmanīgi iegādājoties fasētos gaļas izstrādājumus.Šodien 12.10.06 šajā veikalā iegādājos kotlešu masu "Lielopu'' Meistara Marka,ražotājs SIA ''Utenos mesa'' izcelsmes valsts Lietuva.Diemžēl atverot iepakojumu no gaļas nāca nedaudz skābena smarža,bet par to,ka gaļa lai labāk izskatītos to aplaista ar etiķi biju jau dzirdējusi,bet liels bija mans pārsteigums,kad zem plānas gaļas virskārtas atsedzās otrs gaļas slānis,kurš nu nepavisam nebija ne skaisi sārts un nemaz jau nu ne svaigs un smirdēja pēc maitas .Iepakota gaļa tika 11.10.06 un derīguma termiņš 15.10.06.Acīm redzot tiek pārkāptas sanitārās normas šo produktu transportēšanai,vai arī uzglabāšanai.Saudzējiet savu veselību un protams savus maciņus no nekvalitatīvu produktu iegādes.

Z zanna vagale 19.07.2012

в махsime на кастранес вечером курицу гриль не уценяют, как положенно. прячут ее, утром греют и продают как свежую.Кругом обман --старое выдают за свежее.