www.sudzibas.lv MAXIMA kasieri apšmauc pircējus un ir rupji

Maxima - kasieri apšmauc pircējus un ir rupji

vēlos pastāstīt ka nedēļas laikā apskaitīt maximā gribēja 3x, pērkot kāpostus pārdošanā bija pa 0.21 un jaunie pa 0.83, es panēmu mazu galviņu pa 0.21 man izsita čeku pa 0.83/kg kkad aizrādīju izsita pareizi. nākam reiz bumbieri pa 0.90 izsit pa 1.65/kg pasaku kasierei sāk aurot, nometu visu pie kases vispār neko nepirku, tas pats ar āboliem. vispār tracina šī iestāde, es vairs tur neiešu. nevienu neaģitēju tur neiet bet pasekojiet pa cik jums izsit sveramo preci. jā un rēklāmas tur ir vecas ar iepriekšējās nedēļas datumiem!!!!!!!!!!!!!!

Z

N Navei 05.03.2014

Kurā veikalā tas notiek?

Minesota 05.03.2014

Tev gan tā gramatika un loģiskā rakstīšana klibo!

K kuzja 06.03.2014

Maxima Mangaljos 6.03.2014. 19:30, pirceju bija apmeram 50 cilveki kuri stundu staveja rinda lai noreikinatos par savu pirkumu un stradaja tikai viena kasiere, vinja sauca otru pardeveju paliga ne viens neatnaca.Ljaudis ka padomju laika staveja rinda.