www.sudzibas.lv MAXIMA Kasieres rupjība

Maxima - Kasieres rupjība

Ša gada 28, 11, ap pulksten 16,20 Cēsīs veikalā Maxima X Gaujas ielā 1/3 Kasiere Agrita izrādīja nepieļaujamu rupjību pret mani kā pircēju publiski aizrādot ka es smirdot pēc alkohola un man vajagot nomazgāties. Jāpiebilst ka aiz manis nākamais pircējs tiešām oda pēc alkohola, bet citu pircēju klātbūtnē kad iebildu ka neesmu lietojis alkoholu pārdevēja Agrita atbildēja ar rupjību. Pēc lūguma iedot sūdzību grāmatu saņēmu noraidošu atbildi tādas neesot .Lūdzu veikt pārrunas ar konkrēto darbinieci Agritu tās vadībai

28.11.2018

R

F foer 28.11.2018

sanitaras gramatinas laikam kasieres tagad kabatas lidzi neesaa :D:D:D

F foer 28.11.2018

atvainojos,sudzibu gramatinas :)

R Raitis 28.11.2018

Nu laikam jau vairāk tādas Sūdzibu Ierosinājumu grāmatas kā agrāk veikalos nav. Tagat viss elektroniskā veidā.

Rīgа 29.11.2018

Alkahols? Laikam skolā biji riktīgs alkagoļiks

д Данонка 123 13.01.2019

Rēzeknē(Maskavas ielā) ir kasiere Lidija kura galīgi neprot apkalpot klientus. Pērkot apelsīnus kasē izsit kā granātābolus,ar sveramajiem cepumiem vai citiem saldumiem ir vēl lielāka bēda, nezina kas tā ir par preci utt. Kā var strādāt veikalā un nezināt ko pārdod. Kauns