www.sudzibas.lv MAXIMA Kasiere publiski pazemoja pircēju!!!

Maxima - Kasiere publiski pazemoja pircēju!!!

24. maijā, uz savu galvu ar māti ienācam Maximā iepirkties. Uzreiz saku, kad ienācam, nebija neviena brīva skapīša maisiem! Mums bija Stockmann maiss ar Stockmanā nopirtajiem produktiem. Pie kases: visu izliekam, es ar ratiņiem sāku gaidīt. Kasiere pajautāja: "Kas maisiņā???" (uzreiz paņēma telefonu), mēs sākam, kas tur ir, ka ir čeks! Viņa nirdzīgi teica "Parādiet visu kas jums tur ir, citādi izsaukšu apsardzi!!" Es saprotu, tas ir viņass tiesības pajautās, čeku uzrādījam, ar to viņai nepietiek. Mums vēl bija mape ar dokumentiem, viņa jautā "Kas par dokumentiem, žigli rādiet!! Kas jūs vispār tādi??? Kas jūs laida šajā veikalā?" (Jau uz troksni pusveikala saskrējusies) Vispār stulbā, kā arī mūsu maisā viss bija ar Stockmann uzlīmēm un arī maizē iepākota stockmana maisā, bet prasīt kas par dokumentiem, un PARĀDIET, KAS TUR JUMS PAR DOKUMENTIEM! Visu noskaidroja sī kundze Kasiere-APKĀLPOTĀJA un pat neatvainojas par sarīkoto skandālu, nu jā, tūlīt, kur teikts, kā kasierei jau viss pat sieviešu somiņu jārada? Protams, atvainošanas nebija. Viņai uz sējas bija tāda ģīmija, itkā butikā Palazzo itālia iegāja bomži!!! Vēl atnākot mājas, pamanam, kā viņa izsita mums sulu, kuru neesam pērkuši!
Briesmas! Šausmas! Ienīstu šo veikalu un nekād neko vairs tur nepirkšu! Jau publiski pazemot cilvēkus iedomāja!!! Paldies, ka vēl nevajadzēja izģērbties līdz plikumam un gulties uz vēdera!

V

V viav4ik 25.05.2008

Šī kasiere strādāja 15. kasē, viņu sauc ALLA MANCĒVIČA. Blondīne. Turieties tālāk, citādi obligāti viņai parādīsies kaut-kādas problēmas!

J Jānis 19.06.2008

Vienkāši stulbi cilvēki tajā maximā strādaa un viss!