www.sudzibas.lv MAXIMA Kasiera attieksme pret pircēju

Maxima - Kasiera attieksme pret pircēju

Sestdien 22 jūlija iepirkāmies Maksimas veikala maskavas iela 322a kur kasieris jauns vīrietis apkalpoja no rita viens pats, jo izrādas ka brīvdienas citi darbinieki nāk uz darbu tikai 10-00 laikam bija neizgulējies, jo apkalpoja loti rupji. Un uz aizrādījumiem vera ciet muti pircējiem!

Kritiskā 23.07.2017

Pedeja laika daudz sudzibu par kasieriem veikalos. Varbut pienacis laiks mainit pasiem savu attieksmi un skatu uz dzivi? Kaut ka par daudz prasibu prieks kasieriem, kas sanem minimalo.

S sigurnija 26.07.2017

Nu tad nevajag iet uz darbu, kur maksā minimālo! Klientiem nav jācieš kasieru neapmierinātības dēļ.
Ir lietas, kas ir piedodamas, bet ir reizes, kad kasieres šauj pār strīpu un neko labāku nav pelnījušas..

F foer 24.07.2017

pareizi dariijha! Pircejusi ir aizmirsusi ka viniem ieejot veikala ir ne tikai tiesibas bet ari pienakumi! Un cik esmu pedeja laika noverojusi liela dala blakusstavoso dazados lielveikalu rindas uzskata ka ir kaukas a kasieris nav naga melnuma verts...Cilvekiem butui jap0amostas un drusku japarverte attieksme