www.sudzibas.lv MAXIMA Kases darbinieki

Maxima - Kases darbinieki

Pašapkalpošanās zonā jauna meitene nevar no Letes noslaucīt sasistu olu, tā jau garas Rindas, vēl klāt 5 minūtes kamēr kāds atnāks noslaucīt jāgaida, pati tikai uzmeta salvetes virsū, klientei kas bija nākamā nācās pašai slaucīt nost. Nez kāpēc Rīgā pašapkalpošanās zonā darbinieki māk noslaucīt, Aizkrauklē nē, 21. Gs jaunās meitenes. 🤦🏼‍♀️

12.08.2022

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 15.08.2022

Labdien!
Paldies par sniegto informāciju.
Ar darbinieci tika veiktas pārrunas un atgādināti viņas tiešie darba pienākumi.
MAXIMA Latvija ir svarīgs ik viens klients, tāpēc paldies, ka norādiet uz nepilnībām un lietām, kuras mums jānovērš.
Atvainojamies par radušos situāciju un ceram, ka turpmāk iepirkšanās MAXIMA tīkla veikalos Jums būs patīkama un neradīs vilšanos. Ar cieņu MAXIMA Latvija

V

E Ewa777 13.08.2022

Jums laikam šķiet,ka pie pašapkalpošanās kasēm ir viss uzkopšanai nepieciešamais? Kāds naivums!

V valle 13.08.2022

Lai novāktu sasistu olu speclīdzekļus nevajag)

S sannas 13.08.2022

Tiešām nevajag? Tad jau vienkārši vajadzēja paņemt un izdarīt to!Pie kasēm nav uzkopšanas piederumu, uzkopšanu veic apkopēja.
Jebkuram normālam cilvēkam saprotams, ka pie katras kases nestāv klāt apkopēja, paiet zināms laiks, kamēr viņa atnāk un sakopj. Nav neērti sūdzēties? Kā saka, ja sunim nav ko darīt, viņš laiza olas..., bet šeit?...

A Anna333 14.08.2022

Katrās kasēs stāv mikrošķiedras lupatas, salvetes un dezinfekcijas līdzekļi. Tas nav attaisnojums, ka to dara apkopējs. Īpaši ja pati kasiere salvetes uzmest virsū varēja, bet noslaucīt priekš viņas bija par sarežģītu.

Pie katriem sīkumiem apkopēju nesauks.

V valle 15.08.2022

Ir tās kurām slinkums lasīt kā tik “gudri” kaut ko pateikt.
Šis adekvātākais komentārs, ar maksimālu taisnību! Tieši ar šo visu kas “pie kases nav” pašas arī slaucījām.