Maxima - Kases

Domāju, ka vajadzētu stipri padomāt ģimenēm ar bērniem un ātrās kases nozīmi.. Ģimeņu kase pilna sazin ar ko, bet ne ar to ko vajadzētu.. Ātrā kase domāta, lai apkalpotu ātri pircējus, bet gan cigarešu tīkotākus, kam tik ļoti vajag cigaretes, ka nespēj stāvēt ar visiem rindā, bet grūtniecei jāpavada ātrajā kasē rindā 20min, kamēr priekšā ir 7 cilvēki.. Domāju, ka 7 cilvēkus var apkalpot ātrāk par 20min ātrajā kasē.. Pie visa fakta, ka šo 20min laikā cilvēks vairs nevarēja nostāvēt un gandrīz tur arī noģība.. Nav nekas pret smēķētājiem, bet neizprotu šo politiku, ka pircējam, kam vajag cigaretes ir priekšroka pret visiem pārējiem.. Nemaz nerunājot, ka pārdevēji, kas tiek likti ātrajās kasēs nav noteikti ātrākie kolektīvā un tas pats diemžel ir TC Valdekā..

Oļegs Zatlers 24.06.2016

Traka grūtniece, ko lai saka!!! Laikam fakts par garastāvokļa maiņu un emociju uzplūdumu ir patiess ;)

iDmore 24.06.2016

Oļeg, laiks pierakstīties pie ārsta.. Gintermuižā vienmēr ir brīvas vietas..
Un emocijas ir vīram, tātad patiess ir tikai mana pirmā doma par tavu apmeklējumu ar ārstu.. Ja tu esi ar mieru, ka tava sieva ir verdzene rindā, kas tur pavada 20min, lai gan reāli tur nevajadzētu aizņemt 5min, tad žēl tavas sievas..

veesaa007 25.06.2016

Es gan biju domājusi, ka "ātrā" kase paredzēta tam, lai apkalpotu pircējus ar dažām precēm ( manuprāt- līdz 7), nevis tajās kasēs strādā "ātrs" personāls.
Kas to zin, kāpēc rinda kavējās- varbūt kādam pircējam bija tikai centi, kurus pārdevēja skaitīja, varbūt kādam bija nepareiza cena utt. p.s. Jebkurā gadījumā, ja slikti jūties, ir iespēja paprasīt, lai palaiž pa priekšu. No tā nav jākaunās, lielākoties cilvēki ir atsaucīgi. Nevienam svešiniekam NAV jāuzmin tavas sajūtas- ja ir slikti, tad informē!

Diemžēl pagaidām veikalos nav ieviestas kases invalīdiem, jaunajām māmiņām un grūtniecēm, toties "ātrās kases" apkalpo pircējus kam ir mazāk par 5 precēm. Ja jums šī politika nav pieņemama, neapmeklējiet veikalus.

iDmore 29.06.2016

Man nav pieņemami, ka ātrajā kasē bez rindas apkalpo cigarešu tīkotājus un ka tajā kasē sēž lēnākais darbinieks kolektīvā..

veesaa007 01.07.2016

Kaut arī pati nesmēķēju, tomēr- ja ir tāda ''ātrā'' kase, tad kāpēc cilvēkam, kuram vajag tikai 1 pac cigarešu vai košļeņu vai ūdeni , jāstāv rindā, kur cilvēki iepērkas visai nedēļai, attiecīgi pilni rati ar produktiem?