Maxima - kases

Pastastīšu par kasem kuri ir piemeroti Topojošam Māmiņam un Vecākiem ar Bērniem.

Galīgi nesaprotu kāpēc jāuzstada tadas kases ja tos vienalga izmanto visi pircēji. Tikai vienu reizi kasieris teica pārējiem pircējiem palaidīt mani ar bērnu rātiņos.
Kāpēc neviens par to neatbilde? Kāpēc tur nav nekādas disciplinas?
Zīnu ka šis kases ir priekš visiem pircējiem, bet taču prioritāte ir topojošam māmiņam un vecākiem ar bērniem. Bet neviens nelaiž uz priekšu un kasieriem ir vienālga.
Labi, nu tad lai kads cits cilvēks rupes par kartību šajas kases. Ja tos kases nebūtu vispār tad neviens nesudzētos uz tiem. Vai nav loģiski?
Tada paša situācija ir ar "Express Kassem".
Taču ideja ar tam kassem ir lieliska, bet reāli notiek kads "haoss".

J

S Serofima:) 09.09.2010

Pati ejot uz ekspress kassi bieži saku man tikai viena prece un eju garām tiem kam pilni rati:) Nevajaga baidīties bet ganpašai pastāvēt par sevi.

D dddd 09.09.2010

interesanti pa kuru laiku kasierei vai kasierim skatīties apkārt, ja ir pareizi jāpaņem un jāizdod nauda.un vispār gribi panākt, lai tevi ar bērnu palaiž pa priekšu tā arī pasaki citiem nevis sūdzies, ka neviens nelaiž.

ķ Ķazis 09.09.2010

Domāju, ka māmiņai ir kauns vienkārši bāzties pa priekšu, ja jau līdzcilvēki neievēro noteikumus. Tāpat man ir neērti stāties šajās kasēs, jo neesmu mazuļa māmiņa. Cik nu kuram liela tā nekaunība, tik arī izdarības pie kasēm.
Jekaterina, prieks, ka esi centusies rakstīt latviski, malacis, tā turpināt!

L Liene 11.05.2011

Maminu kase iepirkos ar mazu ziidainiiti 8.maijaa un protams naacaas man staaveet lloti garaa rindaa, kur priekssaa bija jauniessi un paardeveeja neuzskatija par vajadziibu mani apkalpot ar mazo pa priekssu.Es paardeveejai (ilzei Dracmanei) jautaaju, vai Jums vecaakus ar beerninjiem nav jaapkalpo pirmos, uz ko vinja atbildeeja, ka nekas nenotiks, ja Juus pastaaveesiet rindaa, Jums taccu mazulis neraud!!!Tad es jautaaju, tad kaapeec ir taada kase domaata un paardeveeja aizsvilaas un saaka uz mani pacelt balsi!!!Miillaas maaminjas un arii gruutnieces, izmantosim un aizstaaveesim savas tiesiibas, ja reiz taadas kases ir izdomaatas!Ja Juus neapkalpo paardeveeja maaminju kasee, tad, luudzu piefikseejiet paardeveejas vaardu, uzvaardu un laiku, kad Juus neapkalpoja pirmo un zvaniet uz numuru 80002020, lai vinji piefiksee sso gadiijumu un tad vinji 2 dienu laikaa sniedz atbildi, to visu tad izskata augstaak staavossaa vadiiba un njem veeraa!!!Tikai taa mees passas varam ciiniities par savaam tiesiibaam neviens cits muusu vietaa to nedariis!Es taa izdariju, pazvaniju uz to numuru un mani laipni apkalpoja un pierakstija manas pretenzijas un atvainojaas nekompetentaa darbinieka vaardaa, kaa arii teica, ka tiks dariits viss, lai tas vairaak neatkaartotos!