LV RU
www.sudzibas.lv MAXIMA Kase vecākiem ar bērniem un topošiem vecākiem

Maxima - Kase vecākiem ar bērniem un topošiem vecākiem

Esmu šokēta par Maximas darbinieku attieksmi veikalā uz Nīcgales ielas... Zinu, ka uz Deglava ielas Maximā uz to ļoti strikti skatās!!! Esmu jaunā māmiņa, kas iepērkoties izmantoju man Maximas izveidotās priekšrocības norēķināties kasē vecākiem ar bērniem/topošiem vecākiem...
Nedz tad kad biju grūtniecības pēdējos mēnešos kad vēders bija ļoti redzams, nedz tagad kad iepērkos ar ratiņiem kasieres nepievērš uzmanību ka rindā stāv jauna māmiņa... Regulāri man priekšā gadās vīrieši, kas iepērkas ar alkoholu un dažādām zivs uzkodām.Kad pajautāju kasierei kādēļ stāv šī izkārte - "Kase topošiem vecākiem-izmantojiet sev piešķirtās priekšrocības" uz ko atbilde skan : "Bet viņam jau tur daži produkti, viņam tur pāris preces tik... Vot Maxima karti neaizmirst pajautāt, tajā pat laikā nevar ievērot Maxima's vadības izveidotās priekšrocības! Fuj, riebjas iepirkties tādos veikalos! Kad informācijā apjautājos, ka vēlētos aprunāties ar vadību, man izsauc informācijas atbildīgo personu, uz ko es stingri uzstāju, ka vēlos runāt ar veikala vadību... Aprunājoties ar atbildīgo personu, man atbildēja, ka kase ir domāta jaunajiem vecākiem u.t.t. un tikšot runāts ar kasierēm, lai tas vairāk neatkārtotos... bet līdz šai dienai nekas nav mainījies!!!
Gribētu teikt tikai to, ka nevajag tad mānīt cilvēkus un viest viņos pozitīvas domas par Maxima veikalu izveidojot šādu priekšrocību, ja viņu patiesībā neievēro... Skumīgi un ļoti apbēdinoši!!!

A

Komentāri (7)

I Ilona 16.07.2010

Maximas veikalos neko citu nesagaidīt...

E Eseseseseseseses 16.07.2010

a mos' tie teevainji, kuri peerk alko un zivis ir toposie teevi...siem tak' par spermas donaaciju arii kaada prieksrociiba pienaakas, ne tikai tev ar tavu lielo vederu...

L Liene 29.07.2010

Saldus maximā, piemēram, bieži vien strādā TIKAI divas kases, viena tā māmiņām un viena ekspreskase, a ko tad darīt tie, bez bērniem un ar piekrautiem ratiem, stulbums!

I inusiks25 20.02.2014

Man vakar bija līdzīgs gadījums, un arī Maximas veikalā Nīcgales ielā. Stāvēju ar bērnu kasē vecākiem ar bērniem un topošiem vecākiem. Man priekšā stāvēja pensionāre (kurai ir daudz laika un nekur nav jāsteidzās) un pārdevēja neskatās un tik apkalpo pēc kārtas visus, kas stāv šajā rindā. Kad es viņai pajautāju, vai vispirms nebūtu jāapkalpo vecāki ar bērniem, nevis pensionāri, viņa man rupji atbildēja, ka es tur nemaz nestāvēju un viņai ir savas instrukcijas, kas jāpilda... Piemēram, Maximā XXX Deglava ielā kasieres uzreiz saka pārējiem pircējiem, ka kase ir paredzēta vecākiem ar bērniem vai topošiem vecākiem un šos pircējus apkalpo vispirms... Var izdarīt secinājumu, ka vadība Nīcgales ielas Maximā nav augstā līmenī, ja kasieri atļaujās rupji atbildēt pircējiem un strīdēties ar tiem!!!

L looneylv 27.02.2014

NAV KO IET SŪDA MAXIMĀ!!! VAI CILVĒKIEM ĪSA ATMIŅA, KA KOMPĀNIJA NOSLEPKAVOJA 54 NEVAINĪGUS CILVĒKUS ??? KUR PALIKA BOIKOTS, KUR PALIKA VIENOTĀ 'NEKAD NEIEŠU' FRĀZE ??????

FASCINĒ ŠĪS VALSTS IZZOBĒTO SMADZEŅU STŪLBUMS!

Latviešu tautas 27.02.2014

FASCINĒ ŠĪS VALSTS IZZOBĒTO SMADZEŅU STŪLBUMS! - -- - - -Не валстим, бет латвиешием... стулба нация...

G Gunda36 16.11.2014

Vakar Liepājas Maxsimā Klaipēdas ielā piedzīvoju ko tādu, ka šodien vēl sirds sāp :( rindas nenormālas, kā jau pirms svētkiem. Stāvu ar bebi ratos un vēl meitiņa pie rokas (5 gadi), cilvēki rindas galā mudina lai eju uz priekšu, jo bebim bija par karstu un sāka izrādīt savu nepatiku :) visi bez izņēmuma rindā stāvēja bez bērniem, ja nu vienīgi skaitās bērni virs desmit gadiem (domāju bērnu kase, kur skaidri un gaiši rakstīts ar bērniem līdz 3 gadu vecumam). Te nu sākās tas jautrākais - aizgāju paprasīju pārdevējai vai varu ar ratiem iet pa priekšu, viņa laipni atbildēja protam varot. Paeejot visiem garām sākās kas neticams! Dzirdēju ka nevajag sataisīt tik daudz bērnu, ka nevaru izstāvēt rindā, gan vēl rupjākus komentārus. Cilvēki ir nežēlīgi, protams pati biju vainīga, ka tur vispār iegāju.
Mans secinājms ir tāds: tad nevajag likt tādus uzrakstus bērnu kase, kas NEPILDA savu funkciju. Beigās man visiem jāatvainojas, ka atļāvos visiem pa priekšu aiziet. Nekādā gadījumā vairs neiešu pie tās saucamās bērnu kases.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes