LV RU
www.sudzibas.lv MAXIMA Kase vecākiem ar bērniem un topošajām māmiņām

Maxima - Kase vecākiem ar bērniem un topošajām māmiņām

Šodien saskāros ar nepatīkamu situāciju, Maximā, Jelgavā, t/c Pilsētas Pasāža. Pieejot pie vecāku ar bērniem un topošo māmiņu kases, rindā stāv tikai pensionāri, kad kasiere pasauc uz priekšu mani un meiteni grūtnieci pirms manis visi pensionāri sāk pārmest, ka tiek iets garām, kā saka, līsts pa priekšu... nerunājot par visu pārējo kas jānoklausās vēl kamēr jāstāv pie kases kamēr tiec apkalpots... ļoti nepatīkami...pie tam , ka stāvam un gaidam kad mūs kasiere pasauks...
Vai tiešām šī vienīgā kase kas tiek atvēlēta tādiem cilvēkiem kā vecākiem ar bērniem un topošajām māmiņām, nevar kalpoti tikai šādiem gadījumiem? Vai tad kasiere nevar pateikt un nepakalpot cilvēkus kam šī kase, vismaz pēc uzrakstiem virs tās, nav paredzēta? Jau tā šī kase nestrādā visu laiku un kad strādā, tad sanāk nepatīkamas situācijas, pie tam arī atrās apkalpošanas kase šajā veikalā ir slēgta. Saprotu, ka grūtniecība nav slimība, bet veikalā ir karsti un paliek slikti un ja vēl jāuzklausa cik tu esi slikts un kāda tagad cilvēkiem attieksme, jo redz agrāk tā nebija, bet tagad tiek izrādīta ĻOTI liela necieņa pret pensionāru, tad pazūd vēlme atkārtoti iepirkties šādā veikalā kur nav nekādas kārtības!

Ag

Komentāri (7)

veesaa007 21.12.2016

Bet kur ir problēma? Kasiere taču pasauca bez rindas Jūs un to citu grūtnieci! Sūdzība ir par kasieri vai neaudzinātajiem pensionāriem? p.s. Es uzskatu, ja strādā tikai pāris kases, ieskaitot māmiņu kasi, tad citi pircēji drīkst stāvēt šajā kasē. Un, ja pienāk grūtniece vai māte ar bērnu, tad vienkārši citi palaiž pa priekšu.

Ch Chelsey 21.12.2016

Tev mēle mutē ir? Ja nevari neko pateikt tur uz vietas, tad nečīksti tagad te. Es gan kaut kā, pat neesot māmiņa, vienmēr pensionāriem aiztaisu mutes ātri vien.

Baidos, ka šajā gadījumā, diemžēl, Maximu vainot tiešām, nevar. Par nekaunīgu pensionāru izdarībām veikals atbildību nenes. Taču varu ieteikt jauku teicienu, ko no kādas jaunās māmiņas dzirdēju šādā situācijā: "В этой кассе сперва обслуживают живых, а вам торопится не стоит."

Ta TavaMamma 22.12.2016

Ja šī kase būtu domāta TIKAI topošajām māmiņām, un māmiņām ar bērniem , tad uzņēmumam tas vienkārši neatmaksātos.Tad jau tā kasiere kā kūrortā tur sēdētu. 100% dodu ka viņai jāapkalpo primāri māmiņas , un tikai pēc tam pensionārus u.c. , bet pieņemu ka grūti ir sekot līdzi, ja ir rinda piemēram.

Fe Femme_Fatale 22.12.2016

Полностью согласна с автором! А здесь негативно комментируют те, которые сами лезут первые везде :)))
Я часто с маленьким Бейбиком стою- некто не пропустит:)) И у меня рот есть, и я могу за себя постоять но я не буду у таких людей что либо просить. Тошно смотреть когда мужики пиво покупают или бабы бальзаковского возраста(которые 100% рожали), не пропустят сами:)) ну и пофиг, это менталитет :)) пусть стоят слушают как плачет ребенок- это же музыка для ушей :))) Помню беременная стояла в этой кассе с коляской продуктов, подбегает сзади баба с 3 продуктами и кричит:"что вы здесь делаете??", Я отвернулась и куртку открыла. Бедная убежала со стыда. Если беременная, это не значит что жир торчать должен или живот как мяч. Люди ужасно наглые и этот негатив и неуважение друг к другу переходит грань.

Kr KR 22.12.2016

Tās kases jāaizliedz ar likumu būtu.

Gr Gr 27.12.2016

Kasieres tiešām nav vainīgas))Pati tur strādāju,paldies dievam tagad atpūšos dekrētā atvaļinājumā.Tie pensionāri uzskata,ka Pasāžā ir tāpat kā Valdekā.Daudzreiz esmu strīdējusies or omītēm,kuras bāza man savus dokumentus(Man stāvēja grūtniece jau uz pēdējā mēneša rindā) Un kad es viņai pateicu lai nāktu uz priekšu,uzreiz visa rinda sāka bļaustīties,kapēc es laižu viņu uz priekšu ja Valdekā pensionārus un invalīdus uz priekšu laiž un tt.Nu pamēģini tu ieskaidrot viņiem,ka TE nav Valdeka.Tā grūtniece pat nobijās iet uz priekšu..Beigās pierunāju:D
Un kad gāja ar alkoholu kkādi veči,sūtīju uz citām kasēm.Godīgi sakot,ļoti tracināja ka uz to kasi gāja visi,kam nepagadās..Dīvaini ka vadītāja ne reizes man neko nebij teikusi,kaut visi mūsējie zināja ka es laidu uz to kasi tikai grūtnieces un vecākus ar bērniem,ja vaļā bij arī citas kases.Nav ko.I tā jau kaunu pazaudējuši.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu
SubWay