www.sudzibas.lv MAXIMA Kase apkalpošana

Maxima - Kase apkalpošana

Labdien! Es gribēju pajautāt par to, kāpēc bērnu kase apkalpo vispirms cilvēkus bez bērniem un tad pēc tam ar? Es stāvēju rinda ar bērnu, kad man priekšā bija cilvēki bez viņiem. Kasieris pat neko neteica un neizdarīja. Un tas jau nav pirmo reizi. Tad kāpēc vispār vajadzīgas tas kases, ja Tu stāvi un gaidi , kad apkalpos citus bez bērniem.
Kasieris: Matīss.

10.03.2020

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 10.03.2020

Labdien!
Paldies par sniegto informāciju.
MAXIMA Latvija izveidotajām kasēm, kas paredzētas vecākiem ar bērniem darba principi ir sekojoši:

-prioritāte topošajām un jaunajām māmiņām ar mazuļiem un vecākiem ar pirmskolas vecuma bērniem;
-ja kase ir brīva, kasieris var apkalpot citus pircējus;
-ja pie kases pienāk pircējs ar bērnu vai topošā māmiņa, kasieris uzaicina un apkalpo bez rindas;
-pircējs, kurš sācis izlikt preci vai ir jau izlicis uz kases lentas tiek apkalpots pirmais.
Lai varētu atgādināt kasieriem speciālās kases darbības principus, lūdzu uzrakstiet veikala adresi, kur novērojāt apkalpošanas pārkāpumu.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

D

BondsBonds 10.03.2020

Iesaku. Neej uz to kasi. Ar laiku sapratīsi kāpēc. Jo īpaši ar maziem. Šo kasi maximā neizgudroja ar bērnien ērtībai.