LV RU
www.sudzibas.lv MAXIMA Kāpēc cittautiešiem patīk Maxima

Maxima - Kāpēc cittautiešiem patīk Maxima

Nesen Imantā atvēra jaunu jaunu skaistu tirdzniecības centru DAMME ar Rimi Hypermarketu. Tirs, smuks un kārtīgs. Patīkams apkalpojušais personāls, garšīga pašu kulinārija un ēdieni.Cenas plus mīnus kā visur. Bet viens "bet"-maz cilvēku, kaut gan man kā pircējam tas pat ir patīkami... Un visapkārt pārsvarā Latviešu valoda. Bet tautas maz, diez cik ilgi noturēsies...
Tajā pašā laikā, biju šodien netālajā lielajā Maximā, kas slokas ielā 161... Cilvēku, ka biezs... Nesaprotu... Paņemot groziņu, uzreiz jau paliek šķērmi ap dūšu-viens par otru netīrāks, nezini kuru no tiem apķepušajiem izvelēties... Pie piena produktiem peļke, kaut kādas kastu kaudzes ik katrā ejā, citur sausiņi pa grīdu, cilvēki visi grūstās... Zivju nodaļā smārds neaprakstāms. Pie kasēm rindas. Un ne jau mierīgi stāv un gaida savu kārtu, bet nepartraukti kads mēģina uzgrūsties virsū!
Kasiere uz jautājumu Latviešu valodā piesarkst un protams neatbild!
Man tas nav skaidrs un laikam nekad to nespratīšu, ka uz normālu veikalu neiet, bet uz "cūku kūti" ar lielāko prieku! Par kādu inegrāciju var būt runa...

In

Komentāri (25)

Es Esesesseseseseses 02.04.2011

Integraacija, no sākuma integrē savu smadzeni! :D :D :D Salīdzini Maxima cenas un atlaides ar Rimi cenām un atlaidēm! Tapēc Maxima ar ir kļuvusi par prastās tautas veikalu, ka šamie zin, kā cilvēkus ievilināt savā veikalā.

Es Esmu_Anonims 04.01.2017

Rimi normālas cenas

Al alex 02.04.2011

Nost ar MAXIMA, taisam MINIMA

čo Čoms 02.04.2011

Pilnīgi pareizi, labāka veikala kā Maxima priekš tautas nevar vēlētis.Tie kam nauda kabatas plēš, lai iet un iepērkas savos biezo veikalos, nehui iet uz Maximu, ja jau tur viss tik slikts.

He he he 02.04.2011

jā maximā lētāk, un tur ir šis tas baigi garšīgs kas rimi nav !!! neteiktu ka regulāri tur iepērkos pārsvara jau rimi un manu kā cenas aug

ča ČangalsPleška 03.04.2011

Vo idiot! Ili idiotka! To6nit uze ot ih tuposti!

čo Čoms 03.04.2011

Dobroe utro dorogaja podruga!Gde propodala?Pidriki ne sjeli tebja?

ča ČangalsPleška 03.04.2011

Dobroe utro!

čo Čoms 03.04.2011

Krasavica, eto deisvitelno ti, ili opjatj pidriki?

čo Čoms 03.04.2011

Spasibo!

ča ČangalsPleška 03.04.2011

A kak ti dumae6? ja eto ili ne ja?:)

čo Čoms 03.04.2011

A kakaja raznica.

ča ČangalsPleška 03.04.2011

Vot imenno!

Ha harijs 03.04.2011

Tauta gatava par santīmiem pakārties, sūdos sēdēt, radinieku aprīt.

Sa sandris 06.04.2011

Tu stūlbene esi, vai nenormāli bieza? Tu cenas ar skaties, vai pērc visu pēc kārtas! Nu kur šitādu jautājumu var ielikt netā Rimi vai Maxima! Protams, ka cilvēki galveno kārt iepērkas Maxsimā! Katram sava grūti pelnītā naudiņa svarīga! Tikai un vienīgi mēs strādnieciņi varam atļauties iepirkties Maxsimā! Laivaldības zagļi un biezie biznesmeņi tur iepērkas!

To To Integraacija 07.04.2011

Jaa.. atkal kartējais fufelis.. Paskaties ko valdība ar tautu un pensionāriem izdarījusi. Vai visi cilvēki var iepirkties Sky vai Mc^2 vaikalos? Un ja Maxima's džeki māk taisīt biznesu, bet citi nemāk, tad ko viņiem darīt? Tev labāk iepatikties un atdot savu peļņu. Un galvenai cik sapratu tava teksta, ka veikala skan LV valoda.. ja bēdīga situacijā valstī :((( ar tādiem cilvēkiem...

Fe feja 08.04.2011

Interesantākais ir tas, kas notiek veikala iekšpusē :)
Rimi strādā tie paši cilvēki, kas Maksimās un citur. Piemēram pazīstu meitenes, kas strādāja Rimi kulinārijā. Nu gadās piemēram - meitene nes gulašu un izslīd katls viņai no rokām, gulašs izlīst... domā, ka izmet? Nekā. Sakrāmē atpakaļ katlā un lūdzu - pērciet.
Tāpēc, jūs Integrācija varat runāt par veikala redzamo tīrību un viss...

Si Sirija 08.04.2011

Piekritu autoram, cittautieshiem patik Maxsima, jo vini pierad pie ta neteribas .Kadreiz bij teicens '' krievu cukas '' .

:) :) 09.04.2011

SIRIJA ? Jauns vaards latviesiem ? Labaak buutu sErija - debiila sieva : ))

Le Leonīds 16.04.2011

Nekādā gadījumā nepiekrītu. Esmu krievs, bet virsrakstā minētajā veikalu tīklā esmu iegriezies labi ja dažas reizes mūžā, tāpat kā mana ģimene, radi, draugi, kolēģi un tuvie tautieši. Tomēr, pat ja apmeklētu, tad, ievērojot savus principus Latvju zemē runātu tikai latviski. Es pērku tikai Latvijā ražotas preces Latvijas uzņēmēju veikalos, lai, nedod Dievs, kāds Latvijas latiņš neaziet prom no mūsu jau tā nabadzīgās zemes svešzemniekiem, cittautiešiem, nevalodās runājošajiem un citiem [ne]cilvēkiem. Lūdzu, neatdodiet Latvijas pēdējo naudu ārvalstu veikaliem par svešzemju [ne]labumiem (precēm)!

Pi pircēja 02.05.2011

Nu nezinu gan, kas jums tai MAXIMA ir lētāks??? Es iepērkos gan RIMI, ganMAXIMA starpība gandrīz nekāda ...un nevajag uzreiz bļaut ka es esmu biezā ...nemaz nē... bet par to ka MAXIMA iepērkas ļoti daudz varu pastrīdēties. Jo pie mums ir novērojams tieši pretējais... Pie MAXIMAS patukš ej kad iedams, bet pie RIMI nevar ne apgriezties. Dzīvoju netālu no SPICE HOME, Kalnciema ielā.

Es Esmu_Anonims 04.01.2017

Es arī

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu
SubWay