www.sudzibas.lv MAXIMA Kā notiek Cukura tirgošana Alūksne Maxima X

Maxima - Kā notiek Cukura tirgošana Alūksne Maxima X

Šodien 24.11.2022 Alūksne Maxima X tirgoja lēto cukuru pa 0.69 centi. Deva pa 5 pakām uz cilvēku. Tikai lieta tāda, ka cukurs ātri izbeidzās, jo es pats savām acīm redzēju, ka no otras puses veikala pārdevēja deva maisiņu ar jau ieliktu cukuru, un vēl dzirdēju ka viņas draudzenei arī lai atliek.

24.11.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 24.11.2022

Labdien!
Šīs dienas īpašā akcijas prece – kilograms cukura “Optima līnija” par 0,69 eiro – tika izpirkta vien dažu stundu laikā, atsaucoties klientu vēlmēm un augstajam pieprasījumam, par tikpat izdevīgu cenu operatīvi nodrošinājām klientiem cita zīmola cukuru “Extra line”. Atvainojamies saviem klientiem, ka lielā pieprasījuma dēļ šis produkts vairs nav pieejams.
Šajos sarežģītajos apstākļos “Maxima Latvija” veikalos mēs ikkatru nedēļu piedāvājam īpaši izdevīgas cenas līdz pat 3000 ikdienā svarīgām precēm. Regulāri izvērtējam preču pieejamību iespējami plašam klientu lokam visā Latvijā.
Situāciju ar darbinieka cukura iegādi pārrunāsim, lai noskaidrotu lietas apstākļus. Vēlreiz atvainojamies saviem klientiem par radušos situāciju lielā pieprasījuma dēļ – tas noteikti tiks ņemts vērā, plānojot turpmākās akcijas.
Ar cieņu,
"Maxima Latvija" komanda

D

Komentāri (5)

S sannas 24.11.2022

Vēl viens jukušais un cukura badā esošais🤣🤣🤣, uzdzer eļļu un neķer kreņķi. Tava sūdzība ir līdz ārprātam smieklīga!
Pirmkārt, vispirms izdomā par ko Tu sūdzies! Cukuru deva nevis 5 pakas uz cilvēku, bet 5 pakas ar vienu atlaižu karti. Ja tev līdzi bija 10 atlaižu kartes, varēji ņemt 50 kg. Kas tā par debīlu modi grābt cukuru tāpēc vien, ka viņš ir lētāks? Tu apēstu 5 kg cukura? Tiešām apēstu?
Otrkārt, veikala darbinieki nav cilvēki? Tad nu lūk, es tev atvēršu valsts noslēpumu. Veikala darbiniekiem ir tādas pašas tiesības kā jums sūdzambībelēm, arī darbinieki drīkst izmantot tādas pašas atlaides kā jebkurš. Un noslēgumā atklāšu vēl lielāku Ameriku speciāli Tev! Jebkurā veikalā ir speciāls plaukts ar nosaukumu- darbinieku atliktās preces. Jebkurš darbinieks ir tiesīgs atlikt pilnīgi jebkuru preci šajā plauktā un nopirkt vēlāk, pēc sava darba laika beigām. Kāpēc lai darbinieks nedrīkstētu atlikt preces? Viņš par viņām samaksā ka jebkurš cits, neviens neko nezog, bet PĒRK!

Good Intentions 24.11.2022

Cilvēkiem jau vakardien bija informācija, ka būs lēts cukurs un uzreiz nekavējoties jadodas, jo vēlāk jau nebūs. Un patiesība ir tāda, ka ne uz cilvēku, bet uz maximas karti. Viens cilvēks pirka ar 4 maximas kartēm. Kāda daļa tev gar pārdevēju, kas nav cilvēks?

D Den Kroller 24.11.2022

Ne jau no veikala otras puses tirgot

S sannas 29.11.2022

O, veikalam otrā pusē arī stāv kases aparāts?
Prātiņ, nāc mājās! Tas nav lauku veikals, kur var tirgot zem letes. Lielveikalā pat maisiņš ir jānopērk kasē, nerunājot par cukuru, jo lielveikalā preces nevar iedrukāt čekā manuāli, kamēr viņas nav noskenētas. Veikalā, uz rampas un noliktavā visur ir kameras, tas kontrolē apsardze un drošības dienests.Tāpēc kaut kādas tantes murgi ir vienkārši amizanti.

G Gulbenietis 30.11.2022

Cilvēki, kas aizveroties vakarā maximai, vēl šansē vismaz stundu, arī grib cukuru. Tagad viens puika noteiks, ko kam darīt un ko nedarīt. Celies agrāk no rīta un dabūsi cukuru. Mans kaimiņš par eļļu pīkstēja. Es no četrām dažādām akcijām zatarilsja jau, bet šis vienreiz nedēļas beigās aizrāpo uz pēc vadjaras un lētās eļļas vairs nav.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes