www.sudzibas.lv MAXIMA pārdevēja

MAXIMA Juglā - pārdevēja

šovakar, pie pirmās kases kas ir pie sienas, strādāja pardevēja, kas vsp neko latviešu valodā nespēja pateikt, kad lūdzu lai pasaka latviski, bļāva savai kolēģei kas arī nemācēja pateikt Latviešu valodā.! domāju primāri dzīvojot Latvijā būtu jāmāk latviski runāt nevis taja Krievu valodā. ja viņa nevar runāt latviski lai brauc prom uz krieviju!

P

A Alexa 25.07.2012

Ka tad veikals strada, ja visus krievus deporte uz Krieviju? Latviesi tak negrib stradat par zemo algu un 12 stundas. Aizvers visas Maximas un nebus kur nopirkt partiku letak, tad busi spiesta iepirkties Rimi -dzirdet tikai latviesus un par augstakam cenam.

P portofar 25.07.2012

nu ej esju arī uz rimi, bet krieviem ir jamak vismaz elementārākā valoda... ? nafig Latviešu neņem darbā ja nerunā krieviski, bet krievu pat neparbauda !?