www.sudzibas.lv MAXIMA maxima kasses

MAXIMA Jelgava - maxima kasses

V jelgave, v maxime kasiri rabotajut uz o4enj neprijatnije.Bernu kasse, postojannije problemi probitsja v perjod wtob obsluzili!!!kassir prosto obsluzivajet vsex podrjad!V drugix kassax sidjat ne menee dobrije prodavci, devuwka prosto virivajed denjgi iz ruk, i pri etom ewjo xamit!!!i wvirjajet zda4ju...a wto kosajeca devuwki, katoraja v info, kasse rabotajet, tak tam voobwe su4ij neisprovimij...zanemajeca svoimi delami, ignorirujet ljudej katorije k nej obrawjajuca, i porosto otvara4evajecaot nix, i grubit!tuda idti daze ne oxota, potamuwto persomnal uzasnij, rukovodstvo nesledit za tem, wtob obsluzivanije bilo privetlivoje!pomnjatnoje delo kogda klient zloj, emu mozno otveteitj, no kogda ti priwol v magazin, wto kupitj produkti, a tebe patom portajt nastrojenije eto drugoje delo!

K

L laima28 12.06.2014

Jelgavas Pilsetas pasažas Maxima stradat ir briesmigi.Ta darbinieku attieksme un ari vadibas attieksme ir loti briesmiga.Pati nostradaju divus menesus sapratu ka ta nav ista vieta.Tas garas stundas un ka cilveks vel saslimst, negrib laist uz slimibas lapu draud ar sliktam atsauksmem.Apsardze ari nevisai nopietna.Un pasi zales darbinieki ari ir diezgan parupji.Jo ipasi viena darbiniece Daiga Strupule, si sieviete atbild tik negativi cilvekiem, pacel balsi, ne tikai uz cilvekiem bet ari uz tadiem pasiem darbiniekiem ka vina.Katru dienu neapmierinata un to izgaz uz parejiem cilvekiem.Viwnozimigi sis nebus mans veikals kura es turpmak iepirksos.Par Valdekas Maximu, Meiju cela Maximu un Dobeles Ielas maximu es neko sliktu nevaru pateikt, tur ir jauki un atsaucigi darbinieki.Es loti ceru, ka kautkas mainisies saja Pilsetas Pasazas Maxima, lai vismaz butu prieks ieiet saja veikala.

M martinja22 04.07.2014

Diezgan nepatikams veikals, personigi man saja maksima nekas nepatik, nekad neko nevar atrast, bardaks..Ieteiktu kko mainit saja veikala, ja ne pasu iekartojumu tad vismaz darbiniekus tocna vajadzetu nomainit.Tik sliktas attsauksmes esmu dirdejusi, nepieminesu vinas seit, bet nu ir ka ir.Puse preces neaz nevar saja veikala atrast, vainu vinas nav isvestas no noliktavas vai nemaz veikala nav.un cenas ari biezi neatbilst precei.taka es ceru ka kautkas mainiisies...

E Elizabete2596 18.06.2016

Labdien visiem , gribetu pateikties direktorei Ivetai Turkai par sapratigu kasieri veikala JELGAVAS PASAZA esmu jusu patstavigais klients biju ieperkusies pie daudzam kasierem , Man bija tads gadijums kad gaju ar iepirkuma grozu uz kases pusi , paskatijos dazas kases ciet , piegaju pie jaunas kasieres sedeja meitene vinu ja ne maldos vards Lada vai Lama neatceros , es izliku savu preci uz lentes ta pat nesasveicinajas, ta skeneja manu preci ka viss lidoja , man nepatika tas ka manu preci lidina , metajot , es vinai to pateicu , Vina atbildeja ja jums kautkas nepatik ejat uz informaciju un tur skaidrojat, nevajag man te blaut , es pateicu kada jus rupja kasiere , un kad gaju proja , dzirdeju ka mani pasuta , Bet tagad ne par to . Man iepatikas vienmer smaidosa kasiere Kristine , kad eju iepirkties vienmer ieskatos via vina sodien strada , lai zinatu uz kuru kasi man iet , Loti laipna , jauka meitene Vienmer sasveicinas , laipni apkalpo , un novel jauku dienu , pilniba tada forsa pieklajiga meitene iepirkos pie vinas vakar , man bija slikts garigais , negribeju to radit , bet ka redzeju ka vina smaidA vienmer satiek pircejus ar smaidu , man vienkarsi pacelas garigais un es biju laimiga , loti daudz dzirdeju no pieaugusam sievietem un omitem , paldies jums par jauku apkalposanu . Loti gribu pateikt paldies par tadu kasieri es iesu iepirkties tikai pie sis meitenes ..... PALDIES DIREKTOREI!!!!!!!!

M Marija. k. 28.06.2016

Sveiki,cerams ka jūs to kaut kad izlasīsiet)
Godīgi sakot,nekad neesmu domājusi ka par mani te kaut kad vispār kaut ko uzrakstīs.
Vispār es gribēju atvainoties par to vakaru,vienkārši bija tāda lieta,ka es pa to laiku tikai uzzināju par to,ka esmu stāvoklī..Un ārst pateica,ka var rasties lielas problēmas ar grūtniecību..nu tur garš stāsts..Man bija lielais stress.Un pie tam,pirms jums bija piedzērusies pircēja,kura galīgi sabojāja visu vēlmi strādāt un it īpaši ar kādu runāt.
Vēlreiz atvainojos.

M Māmiņa ar 4 bērniem 10.09.2016

Valdekas Maximā Bērnu kasē strādā pārdevēja Raisa, kura pieaugušus vīriešus spēka gados bez bērniem apkalpo vispirms, neskatoties uz to, ka stāv vairāki bērnu ratiņi ar zīdaiņiem, no kuriem viens arī raud. Kad viņai to aizrāda, demonstratīvi aiztaisa kasi un aiziet aiznest produktus. Kāpēc šāds cilvēks tur strādā?

B Baaaaa 02.06.2019

Visi mes esam cilveki. Un kasiera darbs ir pats nepateicigakais. Pie visa vienmer vainigs un vissliktakais visa veikala! 15 stundas stradat uzklausot apvainojumus un cilveku negativismu. Visu jauznem uz sevis. Reizem vienkarsi neiztur pat visstiorakie nervi. Cilveki milie ja jums ir slikts garastavoklis neejiet uz veikalu izgast to uz cilvekiem kuri par kapeikam patiesiba strada ka vergi