www.sudzibas.lv MAXIMA slikts serviss

MAXIMA Jekabpils - slikts serviss

Jau kuro reizi neizprotu Maximas izslavēto reklāmas saukļus par "Augošu Latviju"un "atbalstu bēniem". Tā ka Maxima atrodās vistuvāk mājām bieži iegriežos šajā lielveikalā.
Ar bērniem dodos pie kases "ģimenēm ar bērniem"- it kā jau būtu paredzētas tieši tam.
Tad rodās jautājums- kādēl ir vajadzīgas tādas reklāmas, ja tāpat netiek ievērotas?
Pārdevēja- Laura, ignorējot, ka rindā stāv vairākas ģimenes ar bērniem, tajā skaitā arī es, turpina apkalpot pieaugušus vīriešus, kuriem aktuālāk pēc darba iegādāties kādu alkoholisko dzērienu.
Varbūt ir vērts pārskatīt darbiniekus, vai pamainīt uzņēmuma vērtību sistēmu?!

donna b 14.03.2016

Kasiere nav policiste! Ta nedrikst neapkalpot rindu vai selektet pircejus! Tiesam jabut tik dumjaj, lai domat, ka vina var ta rikoties? Pasauc apdargu vai pati uzruna tos viriesus ar dzerieniem, lai vini tevi palaiz atrak! Tad uzzinasi par sevi daudz ko interesantu!

Lafrei 14.03.2016

Кассир тут вообще не при чем, и действительно попробовали бы Вы сами что-то сказать этим мужчинам.
Так может только жаловаться, человек который никогда не работал в сфере обслуживания.

I Innuendo 14.03.2016

"Augošu Latviju"... причем тут скидки на продукцию для малышей и очереди:? может работникам еще вас поцеловать? совсем офигевшие - теперь еще селекцией покупателей заниматься вам всем в угоду? идите

L Liene Romanovska 16.03.2016

Minēju jau , ka devāmies pie kases- "ģimenēm ar bērniem", kurā ir skaidrā atviešu valodā norādīts- VISPIRMS TIEK APKALPOTAS MĀMIŅAS AR BĒRNIEM". Man interesē- kurā brīdī tas tiek darīts?
Jāizlasa pirms gudri runāt.

Ja vēl nedēļu atpakaļ nebūtu lasījis vienas būtnes sūdzību, ka tai kasē, kur norādīts, ka var maksāt tikai ar kartēm, kasiere atteikusi pieņemt maksājumu skaidrā naudā, varbūt nebūtu tik negatīvs pret šo māmiņu. Taču kā šī māte cer izaudzināt normālus bērnus, ja pašai smadzeņu nav?
Tātad pēc viņas ieskata, kasierei būtu jāpārtrauc apkalpot citi pircēji, kuri ir tik nekaunīgi, ka lien tajās rindās, kas paredzētas citām pircēju kategorijām?
Diemžēl kasierei nav tiesību aizrādīt pircējiem, toties jums gan ir, taču ir tik vienkārši atrast kādu vainīgo, lai pašai nebūtu nekas jādara. Māāmiņa...

M mariijaaa 30.05.2016

Tikai nevajag! Ir vairākas kasieres, kas skaidri un gaiši pasaka tiem pircējiem, kuri neprot lasīt un ielīduši ne tajā kasē, kur vajag, ka vispirms apkalpos vecākus ar bērniem un tā arī dara un šiem, kas sakrāvuši savus pirkumus uz lentas nekas cits neatliek kā gaidīt!!!