www.sudzibas.lv MAXIMA Neizpratne

Maxima Jēkabpils Brīvības 108 - Neizpratne

Šodien iepirkos Jēkabpils Maxima xx un dzirdēju vienu sarunu pašapkalpošanās kasēs, cik sapratu runāja kolēģes. Stāstīja, kā Oksana, laikam tā ir direktore vai kaut kāda augstāk stāvošā galva, esot draudējusi nogriezt algas par to, ka pašapkalpošanās kasēs ir mazs apgrozījums. Runājušas par to, kā viņas jau cenšas, sauc pircējus, māca par spīti tam, ka kases arī niķojās. Pati esmu pastāvīgs pircējs un bieži vien ir atvērtas gandrīz visas kases, protams, pircēji dosies pie kases, jo mūsdienās slinkums dara savu, kā arī nav laika. Manuprāt, tādi "draudi" pavisam nobojā darbinieku garastāvokli, kasierīte nemaz nesmaidīja. Pati esmu strādājusi par pārdevēju un zinu, cik grūti ir saprasties ar pircējiem. Rodas jautājums, vai darbinieku algu ietekmē pirktspēja? Un, pēc kādiem standartiem tiek aprēķināts apgrozījums šajās kasēs? Iedzīvotāju skaits un vecums veikalos taču arī ietekmē ienākumus. Interesanti zināt un skumji, žēl kasierīšu.

donna b 05.04.2018

Kada JUms darisana, ko darbinieki apspriez? Panemat savu pienu vai snabiti un prom, vai tiesam gaidat ka kads Jums seit atskaitisies? Si pat nav sudziba.

K keila2 21.05.2018

Tiešām viss jāpublicē i netā?apbrīnojami cilvēki.

Dzirdēja, ka Maximā kāds paklačojās, nebija kam paklačoties tālāk, tagad paklačojās internetā.
Klaču tantiņas no piemājas soliņiem sliktā laikā, acīmredzot, pārvācas uz interneta soliņu.

K keila2 21.05.2018

Pretīgi