www.sudzibas.lv MAXIMA Jautājiet, es varu palīdzēt!!!

Maxima - Jautājiet, es varu palīdzēt!!!

Katrai maximas pārdevējai uz tās halaata ir raxtiits ''Jautājiet, es varu palīdzēt!!!'' , bet kad es kko pajautaaju taa man nevar atbildēt!!! KAS PAR LIETU???

K Konstantīns 01.11.2009

ko tieši prasīji..

H Hugo Djego 02.11.2009

Varbūt vajadzēja jautāt angļu valodā? Tagad jau diez vai kaut kur darbā ņem bez angļu valodas zināšanām.

Latviešu tautas 31.01.2016

Nav atuāli: latviešiem jāmācās arabu valodu!

Latviešu tautas 31.01.2016

Не хотели учить русский - будете ВЫНУЖДЕНЫ учить арабский! Причём продавцы и чиновники будут ОБЯЗАНЫ ЗНАТЬ ЕГО В СОВЕРШЕНСТВЕ, КАК РОДНОЙ!

A albis 02.11.2009

varbūt viņa bija kurlmēma.tad vajadzēja viņai uz halāta uzrakstu ''IESPER PA DIRSU TAD PALĪDZĒŠU''.

ķ ķipakruts 28.12.2009

es arī prasu man nekad neatbild!!! Stūlbeņi vien strādā tajā maximā!!!

D Dave 05.02.2010

Ta ir maxima ko gribi :D

M marco 02.09.2011

mani šokeja tas, ka maximā ar trīs isiņiem, jautāju palīdzību un pārdevēja man skatījās virsū kā uz spitālīgo pasakot, ka viņa latviski nerunā.

T Tāir 03.09.2011

Sen zināms, ka rakstītam ticēt nevar. Reiz veca tantiņa, izlasījusi uz malkas šķūnīša sienas uzrakstu "hui", trīs reizes pārkrāva šķūnītī malku, cerībā atrast kāroto mantu, bet nekā!

E Eduards Vaivods 31.01.2016

Vai maxima ir cheetos ar siera garshu tikai ne bumbinjas?

iDmore 31.01.2016

Kārtējā tēma, kuras jēga tuvu nullei..