Y yes 28.05.2010

eu, a kur problēma? lilākais vairums šeit runāk rieviski..un?

Y yes 28.05.2010

saļā skan varen uzjautrinoši...ja ņem vērš vārdu "saļā"..un Kaļiņingrada nav sala... tātad - izdaram secinājumus par mūsu tautiešu intelektuālo līmeni... Jā!!! internets mums visiem ir! nu un? tad arī raxti gudri!!! naciste!

ar mani visi ir runājuši valsts valodā, un bez problēmām...

L linda 28.05.2010

dīvaini. visi runā valsts valodā. ar tevi ne? nu tad turi pasi atvērtā veidā!!! šie cilvēki tik smagi strādā. lsi nopenītu iztikai, un tādas 10 kā tu nobeidz nervu šūnas par visiem 100000! ko cepies? ej uz ielas un aprunājies ar jaunatni latviešu mēlē! c'mooooon! oj, pidod, par svešvārdu - davaj! ak, dievs, piedod!!! UZ PRIEKšU!!!

J Jekaterina 29.05.2010

nacianalist sranij!

X xxx 29.05.2010

Kaļiņingradas saļā - просто даун :)

S Sabīne 29.05.2010

Arī man nācies kādā veikalā (ne Maxima) sastapties ar pārdevēju, kura nesaprata, ko es viņai prasu. Ja es neprastu krievu valodu, tad kā viņa mani apkalpotu? Šādas lietas nedrīkst pieļaut Latvijā. Kas ir tautieši, gribat otru oficiālo valodu??? Diezvai... Un sūdzība ir normāla, man nav veikalā ar pārdevēju jārunā krieviski, viņai ir jārunā ar mani latviski!!!

U urla 29.05.2010

ahujeļi urlas

P Priko 29.05.2010

Krievi ir tādi parazīti, kuri..

A Anna 30.05.2010

Piekrītu autorei pārdevējam ir jārunā tādā valodā kādā viņu pasveicina pircējs. Valstī ir grūti apstākļi un darbu ir grūti atrast tad nu pacentīsimies viņu saglabāt.

M Mudite 31.05.2010

Dorogije latishi...skazhite, pochemu takaja nenavistj k russkim?Pochemu net ni slova pro inostrancev, kotorije oskvernajut gordostj strani?(pisajut na pamjatnik i t.d.) Teperj uzhe na domskoj ploshadi begajut golishom :-)
Poproboval bi kto na Krasnoj ploshadi takoje sdelatj, nikto ne risknet...potomu-chto narod cenit svoju kulturu i ne dopuskajet takogo. A vi vse proglativajete pered zapadom i Evropoj...Ne nuzhno bitj prodazhnimi tvarjami, kakimi vi javlajetesj:-)) Dumaju pora bi vam nazad na derevja, a to spustili vas Russkije i dumali k obshestvu adaptirovatj, no kazhetsja zrja vse...ne znali kogo prigrejut :-))
Runa Maxima sava latviesu valoda pats!!!:-P

T TV 31.05.2010

JAUNUMS! Ieraksti savu mīļāko TV raidījumu USB
flešatmiņā. Virzemes Digitālā TV jau tagad!5 bezmaksas kanāli bez abonēšanas.

Kvalificēts TV meistars pielāgos Jūsu esošo televizoru vai datoru jaunās virzemes Digitālās TV bezmaksas programmu uztveršanai.
*Skaties bezmaksas jauno DIGITĀLO TV arī savā padomju laika ražojuma TV!!!
*Konsultācijas par Virszemes Digitālo TV.
*Uzstādīsim jauno DIGITĀLĀS TV dekoderi arī uz Jūsu televizora, gan jaunā ražojuma TV, gan arī vecā laika padomju ražojuma TV.
*Noregulēsim/pielāgosim esošo istabas vai āra TV antenu.
*Maksā tikai vienreizēju maksu par TV dekorera uzstādīšanu.
Un nemaksā ikmēneša abonēšanas maksu.
Skaties jauno virzemes Digitalo TV bez maksas jau tagad!

*Zvani jau tūlīt, izsauc TV meistaru savās mājās.
Tālrunis informācijai: 29662955
____________________________
Digitālā TV jau tagad visā Latvijā!
Tel: 29662955

Jauna domubiedru grupa Digitālās TV faniem:

A aldis 31.05.2010

Berline ir pilna ar turkiem, bet neviens turks neuzdrošinās vācieti uzrunāt turciski! Letiņi savā galvaspilsētā atļauj ārzemniekiem iespļaut sejā! Kā cilvēks savā zemē var būt tik gļēvs?

. .... 04.06.2010

v 4em problema?ne ponimaju.tebja ponjali, ti ponjala...kakogo hrena vi...ca?!gde tvoi sranie TAUTIESHI?AARZEMEES!!!svalili kak toljko v malenjkoj no (gordoj) strane na4alsja krizis!skazhi spasibo, 4to eto ... gossudarstvo derzhetsja na odnih nalogah negrazhdan!!!gde tvoi latishi????!!!borolisj za prava nezavisimostiapolu4ili ofigennuju svobodu?HA HA HA!!!samim ne smeshno?kak praviteljstvo izdevaetsja nad zhiteljami.tak vse mol4ite v trjapo4ku!hrenovo vam bilo pri sovdepii?teperj radujtesj zhizni v (svobodnoj i ne zavisimoj strane!!!)sme6no prosto!ne ponimaju za4em vrazhdavatj, kogda mozhno zhitj druzhno?!i pomogatj drug drugu!Ja ne nacionalisst i svobodno govorju na gos jazike, mnogo druzej latishej, no takih nacistov net!i esli 4elovek adekvatnij, jaobwjajusj na tom jazike, na kotorom emu uddobnej, no eswli takaja ubljuddina, kak TI...to ja gotova porvatj na 4asti.ne vsju naciju, a imenno takih, kak ti.i poka takie kak ti zhivut v etoj strane, zdesj porjadkane budety!!!

S sanda 21.06.2010

Nesaprotu dažus krievus, kāda problēma jums iemācīties valodu valstī, kurā dzīvojat jau n tos gadus?Kāpēc man latvietei, kas dzīvo Latvijā obligāts pasākums būtu krievu valoda?Es zinu krievu valodu, bet es dzīvoju Latvijā, nevis Krievijā!
Kāda reakcija būtu krievam, kurš dzīvo Kaļiningradā vai Tulā, ja es tagad veikalā apkalpojot cilvēkus runātu latviski?

N nav 04.08.2010

stulbas nacistes

Z zane 05.01.2011

un ja nu bērns aiziet uz veikalu un nemāk runāt krieviski ko lai dara vai tiešām mēs vairs nevaram sarunāties latviski

S Santa 07.10.2011

dumji ir krievi =D jo nevar iemaaciities LV valodu

K Krievs 07.10.2011

Patiesība par latviešiem

H happy 25.10.2011

Sūda latvieši, man jāmācās tā valoda lai ar tādiem luzeriem runāt...?! Уебки.,