www.sudzibas.lv MAXIMA interesantie apsargi

Maxima - interesantie apsargi

Vasarā Preiļu Maximā bija ļoti interesanti apsargi atnāku uz veikalu un man seko 2-3 cilvēki : krāvējs, pārdevēja, apkopēja! Un neapnīk staigāt un staigāt man pakaļ viņiem likās ka es viņus nepamanu, bet viņi uzbāzīgi iet un ""pukojas " 10 reizes te staigā uz veikalu ! Manuprāt, ja es pērku nevis zogu es varu staigāt kaut 101 reizi !!!

D

Mamma 05.03.2009

Tu vinjiem patic! Man ar ta ir bijis, beigas aizmirsti ko pirkt gribeji.

R Raivo 06.03.2009

vajdzeeja zvaniit uz galveno maksimas ofisu, lai brauc komisija apskataas kameraas ierakstus un izveertee vai veikala darbinieki, taa dariit driigst un pieprasiit kompensaaciju, kaa ari attiesiigi sos darbiniekus visticamaak sodiitu.

. ....kl 07.03.2009

Par to es viņus katru dienu kaitinātu...pastaigātos un neko nepirktu... lai šie pabesījās :D

L lina 08.03.2009

Blja...vai tiesam nav skaidrs, ka pardevejs, apsargs utml. ir materiali atbildigi un, protams, kadreiz ari pievers uzmanibu pircejiem?? Kapec Jums uzreiz ir kautkadas personigas pretenzijas? Cilveks pilda savu darbu. Ja neesi zaglis, ko uztraucies??

A Alina 09.03.2009

jaa, man ari ta ir bijis, ka apsargs burtiski min uz papeziem, tik isti nevareju saprast vai tas ir simpatijas vai izskatos pec profesionalas zagles

D Dāvis 12.05.2009

Piekrītu viesiem, bet Raivo mūsu Mini Mini maximā nav kameru!

S SintijaG. 31.01.2010

Da, nu man arii Riigā, A.Deglava ielas Maximaa nepārtraukti seko vismaz viens apsargs, ik pa laikam pazuudot un atkal uzrodoties, un baigi vērojot :DDD [iipassi siltajaa sezonaa, kad neesmu "nopakojusies" :DDD]
Beeeet, kad blakām ir čalis... :)) oijjj-tad man neseko neviens apsargs :DDD :))

K Krista 09.05.2010

Rrrrrrrrrr, zini, kad es staigāju pa veikalu vai vispār kkur, man gan nepatīk, ja mani kāds tā novēro un izseko ! esmu aizgājusi uz veikalu iegādāties to, ko vajag . un es justos neērti, ja mani novērotu un skatītos uz pirkstiem, ko aiztieku, ku paņemu utt ! kaut arī neesmu zagle, bet es nevaru justies brīvi un tas vien liktu man vairs uz šo veikalu neatgriezties !