www.sudzibas.lv MAXIMA Slikts serviss

MAXIMA Iecava - Slikts serviss

Labdien,rakstu jo esu šokēta par Iecavas Maximas apsarga attieksmi, tātad 21.03.2016 ierados veikalā, lai iepirktos , tad kad esu iepirkusies dodos pie kases, pie kases stāv apsargs Raimonds Meikšāns un man nekorektā balsī prasa novilkt cepuri pie kases un visu cilvēku priekšā, es tākā nesapratu kas notiek aizeju ar viņu uz viņa saucamo kabinetu kur viņš man rāda nesaprotamu video kur es pakasu galvu zem cepures, bet viņš man skaidro ka esu kauko pabāzusi zem cepures, bet neesu neko bāzusi un video pat nav parādīts ka es kauko pabāztu zem cepures, es novilku to cepuri, bet tad kad viņš saprot kad ir kļūdījies viņš izskrēja arā pat neatvainojies par to kad ir apvainojis cilvēku priekša nevainīgu cilvēku, varbūt vajadzētu apsargam lietot brilles pie ta monitora, lai ķertu tiešām zagļus! sanāk veikalā cepurē nevar iet, jo tad sanāk esi zaglis! vai apsargs vispār zin savus pienākumus kā ir jāizturas pret cilvēkiem, un vai pareizi monitora kauko starp citu ieraugot skriet un visu cilvēku priekšā apvainot???un neatvainoties? vai tādiem jābūt apsargiem?? pirmo reizi kauko tādu dzīvē izbaudu kaunu, esmu turīga un iepērkos katru dienu Maxima, bet šitādu nevarētu pat iedomāties, ka aizejot uz veikalu cepurē mani apvaino bez pamata un pierādījumiem kaut kādiem, vai vadībai vienalga viss kas tur notiek! un noteikti vērsīšos citās iestādēs, jo tā neatstāšu šo, jo esu aizskarta un noteikti tajā veikalā vairs neiepirkšos.

I

S shakalakalaka 23.03.2016

Kur bija problēma uzreiz pēc apsarga aicinājuma to cepuri noņemt un parādīt, ka tur nekā nav? Tad visi jums apkārt domātu, ka apsargs ir(beep), nevis jūs - zagle.