www.sudzibas.lv MAXIMA Apkalpošana

MAXIMA Iecava - Apkalpošana

Vēlos vērst uzmanību uz apkopēju Iecavas Maximā. Pirmo reizi dzīvē sastopos ar tik nelaipnu un pretīgu attieksmi pret pircējiem, un nevienu vien reiz man tas ir gadījies. Viņa ir gatava nobraukt ar savu super tīrāmo mašīnu jebkuru pircēju, kurš gadīsies ceļā un nedod dievs kāds viņai atļausies to aizrādīt, tad jūs par sevi daudz ko jaunu uzzināsiet.
Mīļā slāvu tautības apkopēj! Varbūt jāmeklē cits darbs?

K

D dzonijs 13.10.2011

Mīļais klient varbūt jūs nāksiet šīs apkopējas vietā par tām kapeikām strādāt šo vergu darbu??? redziet nezkādus luksus pakalpojumus gribat + pa lēto nopirkt produktus...kauna vienkārši nav vairs...labi ka ir tādi cilvēki kas šo šsindera darbu uzņemas pa kapeikām...citādi varētu staigāt vispār par netīru veikalu vai arī ļoti laipnu apkopēju par 3reiz dārgākām produktu cenām...apdomā ko raksti! nu jau tik daudz nekaunības pietiek lai jau apkopējai kristu virsū! Vēlp[ietam vīrietis sūdzās par šādu dzīves sīkumu vēl trakāks kā kašķīga bāba!

K kre 14.10.2011

pilnīgi stulbs komentārs.

ja cilvēkam riebjas savs darbs, ir jāmeklē cits darbs.
ieliekot sludinājumu, mirklī atsauksies daudz strādāt griboši cilvēki.

un kas par stulbumu par 3x dārgākām cenām?
noteikti, ka maximas valde ir nabagi.

D dzonijs 14.10.2011

Kre tu laikam nezini pashreizeejo situaaciju tirgu! es stradaju veikala vadiba jau vairakus gadus un varu teikt kad bija tas kriizes dzilaakais punkts tieshaam darbiniekus atrast vareja! tagad ar uguni nesamekleesi, jo cilveeki labaak vergu darbu brauks straadaat uz aarzemeem tikai par daudzreiz lielaaku samaksu nevis maximaa pelnot kapeikas! par cenām runājot kāds serviss veikalā tādas atbilstošas cenas! par piemeru vari nemt divus veikalus rimi un supernetto

I ilzeseg 13.08.2012

Mtduwmkv xmjtzjt jtjmw

I ilzeseg 13.08.2012

Pie jums strada kasiere Anita Akone. Jau vairaks reizes es maniju vinaj netiras rokas ar netirumiem zem nagiem.