www.sudzibas.lv MAXIMA Gaļas malšana

Maxima - Gaļas malšana

Vakar, 31.03.2016. iepirkos Maximā, kas atrodas a.Deglava ielā. Svaigās gaļas stendā bija akcija cūkas gaļai (lāpstiņai). Pie stenda atrodas uzrakst, ka tiek samalta visa vieda gaļa, izņemot ar kauliem un ādu. Taču, kad palūdzu pārdevājai samalt cūkas gaļas lāpstiņas gabalu, kas bija pārdošnā ar atlaidi, saņēmu attiekumu, ka ,,ārzemju gaļu nemaļam, pērciet vietējo", lai arī par to na v izlikta nekāda informācija, Pīemēram MAXIMA XX veikalā, kas atrodas Biķernieku ielā, šādu attiekumu es neesmu saņēmusi. Vai pārdevējas var pēc svām vēlmēn malt vai nemalt akcijas gaļu, vai arī'šāda ir uzņēmuma politika?

D

L lilly 01.04.2016

Sastopos ar to pašu situaciju,rakstiju vēstuli pircēju tiesību aizsardzības inspekcijai, dabūju atbildi, lai konstatētu parkāpumu, jabūt iesniegumam ar sūdzību un tā kopijai, to ir japieņem un japaraksta veikala vadībai...bez ta visa sanāk, ka veikals var rīkoties ka viņiem gribas.