www.sudzibas.lv MAXIMA gaļas izstrādājumi

Maxima - gaļas izstrādājumi

Mjasnije produkti v Maxima ostavlajut zelatj lu4wego-kupiw doktorskuju kolbasu-na sledujuwij denj uze skoljzkaja i vonjajet ;( Pereodi4eski narivajusj na ne svezeje mjaso-a pro eti vakumnije upakovki voobwe neho4u pisatj...
Salatiki toze 4astenko popadajutsa to li prokiswije, to li promitije i zapravlennije zanovo..:)))
a prodavci konsuljtanti sami godorjat-"eto ne berite-ne svezeje, vozmite vot eto"
Eto uzas-do 4ego mi dokatilisj -platimtakije denjgi, a polu4ajet nastoljko neka4estvennije produkti ... Plakatj ho4etsa !

M Minesota 02.04.2008

Sen jau vajadzēja zināt, ka žāvētai gaļai, kas ir vakuma iepakpjumā ar šprieci svaram ielaiž ūdeni un svaigai tas pats. Vecos salātus tur pārmazgā, pieliek majonēzi un pārdod kā svaigus. MAXIMA ir pat tāda štata vienība SALĀTU MAZGĀTĀJS :))

K Krists 23.04.2008

Jā un ir ari veikalos tāda štatu vienība kā špricētājs, tas ir tas, kurš ar šļirci dur vakuuma iepakojumos. :)))) Un ir veel arii kutinātāi, tie rūpējas par kasieru garastāvokli :))) :0 Ko tik cilvēks neizdomā Salātu mazgātājs, strādāu Maximā un labi zinu, ka neviens šeit salātus nemazgā un pa jaunu majonēzē neiejauc.

L L.I.L. 13.08.2008

A kaados apstākļos jus gatavojat suši??? Tos var droši ēst???

T toony 15.08.2008

Ko jūs gribat par tādām kapeikām? Ejiet uz MC kvadrātu - tur jums būs i cenas vai-vai, bet toties kvalitāte... a ja gribat ietaupīt, tad esiet gatavi ieēst kaut ko ne ļoti svaigu.