www.sudzibas.lv MAXIMA Fekāliju aromāts

Maxima - Fekāliju aromāts

Labdien, šodien, 16.08.2019, pl.14.35 biju iegājusi Grostonas ielas 1, Maximas veikalā, ar mērķi iegādāties kaut ko no sveramosalātu/ suši stenda. Vispirms ielūkojos suši stendā, un, līdzko, biju pārliekusies pāri letei, lai tuvāk aplūkotu piedāvāto suši klāstu, tā gaisā uzjundīja fekāliju aromāts. Pavirzījos mazliet sāņus uz salātu stendu un sajutu to pašu fekāliju aromātu. Domāju, man tikai izliekas, nevar tā būt! Apgāju riņķi pa veikalu un atgriezos pie šī paša stenda. Un atkal uzvirmoja sūdu smaka (nepātprotiet - ne bojāta ēdiena, bet fekāliju smaka). Lieki piebilst,ka apetīte bija zudusi uz visu dienu.Žēl, man nebija ne laika, ne vēlēšanās atsaukt kādu no atbildīgajām personām, lai paosta, jo steidzos savās darīšanās, taču aizdomājos par to kā tiek gatavota šī uzņēmuma produkcija...kļuva nelabi...

16.08.2019

Di

La Lailailai 16.08.2019

Ak kungs. Kaut vai tas ēdiens būtu gatavots sausajā atejā, smakas nebūs-tā izvejoes praktiski uzreiz. Varbūt pati no pārsteiguma pirdi vai kāds blakus smaķeli palaida

Tu Turkey901 16.08.2019

Katrā iestādē var sanākt problēma ar santehniku, kad tiek izsaukts santehniķļis iespējami ātri, taču tas nav iemesls, lai slēgtu veikalu!

Me Mego izmeklētājs 17.08.2019

Ziņot vadībai laika nebija ,bet izstaigāt veikalu un pienākt vēlreiz lai paostītu laiks bija gan. Varbut patīk?fetišiņš?

Ну так это намёк из чего эти суши готовят... А резервы канализации не безграничны: глистов приходиться импортировать аж из Китая...

Ko KOTUSAKI 17.08.2019

Tātad tomēr fekālinu aromāts nevis smaka? Varbūt kādam darbiniekam vai tev tā oda no mutes?