www.sudzibas.lv MAXIMA Dzīvnieki

Maxima - Dzīvnieki

Šodien atnācām uz veikalu ar kucēnu un ielikām ratos, jo citos Rīgas maxima veikalos ērtības piedāvā to darīt. Bet maximā cietokšņa iela 60 no durvīm uzreiz pieskrēja apsargs un teica, ka nevar braukt ar suni ratos, paņem suņi rokās. Paņēmu rokās, bet teicu, ka citās maximās suni var ielikt ratos. Uz ko man rupji ar izsmieklu atbildēja: “mūsu veikalā suņus vispār nelaiž, ej atpakaļ uz ieeju un paskaties uz durvīm, suņi ir aizliegti! ”, es atbildēju, es jau sapratu, ka jums ir īpašs veikals. Mēs ātri veicām pirkumus ar suni rokās, neviens no šī veikala darbiniekiem nekādus komentārus par sūni nesniedza. Ar šādu situāciju un negatīvu attieksmi pret dzīvniekiem sastopamies pirmo reizi!

10.12.2023

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 11.12.2023

Labdien.
Pateicamies par ziņu!
Mums ir ļoti nozīmīga klientu drošība un veselība. “Maxima Latvija” ir ģimenei draudzīgs uzņēmums un lielākajai daļai cilvēku suņi ir ģimenes locekļi, tāpēc ir būtiski parūpēties arī par viņu drošību un veselību veikala apmeklējuma laikā.
Pie lielākajiem Maxima veikaliem tiek nodrošināta īpaša vieta, kur suņus iespējams atstāt pavadā. Mazos jeb klēpja suņus veikalā drīkst ienest, bet tikai turot rokās vai ievietojot specializētās pārnēsāšanas somās, tādejādi maksimāli ierobežojot jebkāda veida saskarsmi ar pārtikas produktiem. Turklāt, svarīgi ņemt vērā, ka, lai netiktu pārkāptas kvalitātes un higiēnas prasības un normas, veicot ikdienas iepirkumus veikalā, mazos klēpjsunīšus ir kategoriski aizliegts likt pārvadāšanai pārtikas ratos vai grozos. Ja tomēr rodas situācijas, kad mājdzīvnieks tiek ievietots iepirkumu ratos, iespēju robežās apsargs vai veikala personāls aicina saimniekus mājdzīvniekus pārnēsāt veikala telpās turot rokās.
Izņēmums šajos noteikumos ir servisa suņi jeb suņi – asistenti un suņi- pavadoņi, kas drīkst pavadīt savu saimnieku arī iekša veikalā, neskatoties uz suņa izmēru.
Jāpiemin arī, ka, rūpējoties par mūsu klientu drošību un veselību, iepirkumu rati un grozi tiek dezinficēti vairākas reizes dienā.
Cerot uz kopējo izpratni, novēlam patīkamu iepirkšanos Maxima veikalos!
Ar cieņu,
"Maxima Latvija" komanda

E

0 0203 10.12.2023

Man arī nepatīk, ka suns ar pliku pakaļu un netīrām kājām sēž iepirkumu ratos. Es tādus pircējus uzreiz izmestu pa durvīm ārā. Apsargs malacis- vismaz tagad zināsim kurā veikalā ir kārtība un atbildīga priekšniecība😎

A Artūrs Vītoliņš 10.12.2023

Suniem veikala nav vietas.

D daviss 10.12.2023

Pilnigi piekritu apsargam, sunim nav jabut veikala

S sannas 10.12.2023

Uz durvīm ir informācija, ka ar suņiem nedrīkst. Bet cik aprobežotam jābūt, lai parazītu pārnēsātāju ieliktu ratos, kurus izmanto pārtikas pārvadāšanai. Pat lauku cilvēki zin elementāras higiēnas normas. No kurienes jūs ieradāties, ja tā dariet? Kauns nebija?

D Diāna Naine 10.12.2023

Jūs savu suni tūlīt pēc pastaigas liekat uz sava virtuves galda vai virsmas uz kuras gatavojat ēdienu?! Ja nē,tad varbūt beidzot ieslēgsiet saprātu un sapratīsiet kāpēc man ir pretīgi likt savus produktus ratos,kuros ir bijis jūsu suns!
Jūs izliekaties par debīlu vai tiešām tāda esat?
Man arī ir dzīvnieks mājas,bet es tiešām cienu elementāru higiēnu un citus cilvēkus. Tāpēc nelieku viņu ratos ar sačurātām,kakainām un baktēriju pinām ķepām. Attopieties vienreiz!