www.sudzibas.lv MAXIMA Dzīvnieki

Maxima - Dzīvnieki

Сегодня пришли в магазин с щенком, посадили в тележку, потому что в других магазинах Maxima в риге, предлагают так делать для удобства. Но в Maxima cietokšņa 60, тут же с порога подбежал охранник со словами, что нельзя собаку катать в тележке, берите на руки. Я взяла на руки, но сказала что в других Maxima собаку можно сажать в тележку. На что мне грубо ответили с насмешкой «в наш магазин вообще нельзя с собаками, вернитесь на вход и посмотрите на двери, с собаками запрещено! », я ответила я уже поняла что у вас особенный магазин. Мы быстро совершили покупки с собакой на руках, никто из работников этого магазина больше не делал замечание. Первый раз мы столкнулись с такой ситуацией и негативным настроением к животным!

09.12.2023

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 11.12.2023

Labdien.
Pateicamies par ziņu!
Mums ir ļoti nozīmīga klientu drošība un veselība. “Maxima Latvija” ir ģimenei draudzīgs uzņēmums un lielākajai daļai cilvēku suņi ir ģimenes locekļi, tāpēc ir būtiski parūpēties arī par viņu drošību un veselību veikala apmeklējuma laikā.
Pie lielākajiem Maxima veikaliem tiek nodrošināta īpaša vieta, kur suņus iespējams atstāt pavadā. Mazos jeb klēpja suņus veikalā drīkst ienest, bet tikai turot rokās vai ievietojot specializētās pārnēsāšanas somās, tādejādi maksimāli ierobežojot jebkāda veida saskarsmi ar pārtikas produktiem. Turklāt, svarīgi ņemt vērā, ka, lai netiktu pārkāptas kvalitātes un higiēnas prasības un normas, veicot ikdienas iepirkumus veikalā, mazos klēpjsunīšus ir kategoriski aizliegts likt pārvadāšanai pārtikas ratos vai grozos. Ja tomēr rodas situācijas, kad mājdzīvnieks tiek ievietots iepirkumu ratos, iespēju robežās apsargs vai veikala personāls aicina saimniekus mājdzīvniekus pārnēsāt veikala telpās turot rokās.
Izņēmums šajos noteikumos ir servisa suņi jeb suņi – asistenti un suņi- pavadoņi, kas drīkst pavadīt savu saimnieku arī iekša veikalā, neskatoties uz suņa izmēru.
Jāpiemin arī, ka, rūpējoties par mūsu klientu drošību un veselību, iepirkumu rati un grozi tiek dezinficēti vairākas reizes dienā.
Cerot uz kopējo izpratni, novēlam patīkamu iepirkšanos Maxima veikalos!
Ar cieņu,
"Maxima Latvija" komanda

E

K Kkk567 10.12.2023

Neviena Maximas veikalā ar dzīvniekiem nedrīkst nākt un ratos arī nedrīkst, tsa tak ir rakstīts. Citi liek pārtiku.

M man 10.12.2023

Kā var likt pārtikas grozā suni, ja cilvēki liek pārtiku, jūs domājiet ar galvu, ko darāt? Es redzētu jūs veikalā, es pati jūs izmestu no veikala, kas vēl tagad nebūs, pārtikas grozos liksim dzīvniekus!

S Sīka2 10.12.2023

Pareizi darīja. Suņiem nav vietas veikalos.

G Gabbana 10.12.2023

Tieši tā

Velvetpopstar 10.12.2023

Veikalā ar suņiem iet nedrīkst. Nesaprotu, kāpēc cilvēki velk līdzi uz veikaliem suņus? Mājas atstāt nevar?

K Kora Kora 10.12.2023

О Господи,зачем же по таким пустякам писать на sudzibas.lv?Я так понимаю людям заняться нечем и начинают выставлять на всеобщее обозрение кусочек из своей неудавшийся жизни.

S sannas 10.12.2023

Nākamreiz paņemiet līdzi vēl govi vai cūku. Tas taču arī dzīvnieks . Ja tev liekas normāli pārtikas ratos sēdināt suni, tad dari to savas mājās! Citiem nevēlas likt produktus grozā kur sēdējis suns ar visām savām blusām un cērmēm.