www.sudzibas.lv MAXIMA Dubultās cenas

Maxima - Dubultās cenas

Šodien Maximā pašapkalpošanās kasēs gan es gan, blakus esošais klients sakārās ar situāciju, kad cena, kura ir norādītas uz preces koda (manā gadījumā desertam, blakus pircēja gadījumā salātiem) bija augstāka ne kā norādīta marķējumā.
Kad klients ir pie pašapkalpošanās kases, viņš seko līdzi katras preces cenas atbilstībai, bet, kad pirkumus skanē pārdevēja neviens tam nepievērš uzmanību.
Ļoti negodprātīga attieksme pret klientiem, laikam tomēr to pat varētu saukt par krāpšanu.
Nu protams, ka ja nevēlas preci var neņemt, bet šo cenu nesakritību vēl nepieciešams pamanīt.
Nožēlojami ir tas, ka jāskatās kā zaglēniem uz pirkstiem.

20.08.2019

Tu Turkey901 21.08.2019

Pie kases uzstādīts displejs, kurā varat sekot cenas atbilstībai!
Vai arī, varat atrast otru darbu un beigt grabināt kapeikas!
Vai arī, sākt ēst kā īstam vīram nevis mazai meitenei, un paņemt desertiņa vietā kotleti!

Tu Turkey901 21.08.2019

* "kā īstam vīram nevis mazai meitenei" pieklājas

Me Mego izmeklētājs 21.08.2019

Personigi es salidzinu cenas un preces svitrkodu un akcijas termiņu (maximai un rimi akcijas mainas otrdienās) un ja galīgi nekā tad veikalā ir cenu parbaudes stends

Džozefīne 21.08.2019

Tikai ne mahimas kotleti. :D