www.sudzibas.lv MAXIMA Drausmīgs serviss, Latviešu valodas ignorēšana

Maxima - Drausmīgs serviss, Latviešu valodas ignorēšana

Ierados Maxima Vienības gatve nopirkt šo to kapiem, jo Latvijā daudzās kapsētās ir kapusvētki. Paņēmu groziņu un ievietoju preces, kas man nepieciešamas un devos uz kasi ar kasieri (parasti tā nekad nedaru izmantoju pašapkalpošanos, jo Maxima kassieres ir ar savu rupjību slavenas) , jo man vajadzēja ziedus. Izvēlējos kasi, kur ir Rozes pārdošanā. Pienāca mana kārta pie kases (kasiere apmēram ap 82. Gadus veca sieviete) pat nesasveicinājās. Jau pirms tam pamanīju, ka ar iepriekšējiem klientiem runāja neiecietīgi. Paņēmu ziedu pušķi pajautāju cik maksā, atbilde ochen doroga 15.65 euro. Es nesaprotu, kas ir tāda pārdevēja lai noteiktu, kas man ir dārgi vai nav dārgi uzskatot, ka prece priekš manis ir par dārgu izņemt no maniem pirkumiem. Pārdevēja šinī laikā laikam pamanīja, ka esmu latviete un izgāja uz konfliktu. Sakot man - a eto ti kuda ložish cveti ti za ņix nezaplatila. Es biju šokā un paskaidroju vājdzirdīgajai kundzei, ka viņai ir jāskatās, lai visas preces ir iesistas čekā nevis man, jo pēc teikuma očhen doroga es kasierei pateicu, ka ziedus pirkšu.
Saprotu, ka Cenas kāp un kundzei gribas nopelnīt, bet tad vajadzētu uzvesties kā nākas.
Tur par šinī ēkā ir ziedu veikals, kur nopirku cveti ne doroga dla menja samaksājot 26.50 eur.
Maxima, kad jūs šādus vecus cilvēkus ņemat darbā, pārbaudiet valodas prasmes un galvenais pajautājiet, vai nejūt naidu pret latviešu valodu un Latvijas cilvēkiem.

05.08.2022

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 08.08.2022

Labdien!
Lai varētu veikt pārrunas ar darbiniekiem par klientu apkalpošanas kultūru, lūdzu uz [email protected] uzrakstiet kurā datumā un pulksten cikos ir noticis šis starpgadījums.
Ar cieņu,
"Maxima Latvija" komanda

G Gonzo23 05.08.2022

Smieties vai raudāt..

P PatiesiibasMeka 06.08.2022

Gan jau tūlīt noķeršu daudz mīnusiņus, bet šitādai vatei neatkarīgi no vecuma jātriec starp acīm. Tolerances periods ir sen kā beidzies.

G Gulbenietis 06.08.2022

Šeit izskatās, ka abām kundzēm bija antipātijas vienai pret otru, plusā vēl nacionālais jautājums. Tāpat, kā nedrīkst melnajam pateikt, ka viņš ir melns.