www.sudzibas.lv MAXIMA Drausmīga attieksme pret klientiem!!!

Maxima - Drausmīga attieksme pret klientiem!!!

Kuro reizi pārliecinos, par zemo apkalpošanas līmeni veikalā maxima... Nevarēju veikalā atrast preci, griezos pie konsultanta cerībā saņemt palīdzību, jautājumu uzdevu vairāks reizes. Atbildes vietā klusums. Rodas sajūta, ka veikalā maxima strādā kurlmēmi cilvēki.
Konkrētais gadījums: a. Saharova ielā 20a
un šis nav pirmais gadījums...

17.09.2020

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 22.09.2020

Labdien!
Paldies par sniegto informāciju.
MAXIMA Latvija ir svarīgs ik viens klients, tāpēc tiek nemitīgi pilnveidoti klientu apkalpošanas standarti, darbinieku atlases un jau esošo darbinieku apmācības process. Taču pat vislabākā prakse nevar izslēgt cilvēku faktoru un tādēļ dažkārt gadās pārpratumi.
Jauns darbinieks strādāja tikai trešo dienu, un dotajā situācijā apjuka.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un paldies, ka norādiet uz nepilnībām un lietām, kuras mums jānovērš.

Ar cieņu,
Maxima Latvija SIA

Džozefīne 17.09.2020

Nekā drausmīga jau nu nebija, vienkārši nesaņēmi atbildi.

P Pircējs2020 17.09.2020

Sūds ar visu atbildi... Ignorēt pircējus tagad ir norma?

Klients45566 18.09.2020

Vai nabadziņš tewi noteikti ignorē mājās un domaji ka veikalā tew skries pakaļ bet nekā tāda tew diena ka tevi ignorē.

Klients45566 18.09.2020

Zini ko nozīmē Pašapkalpošanās veikals?
Pats eij un meklē

D D..K.. 18.09.2020

Sakiet ludzu kurs jums deva tiesibas uzstadit darbiniekiem diagnozi?esat arsts?
Nebrinos ka jums nebija palidzejusi,jo ar tadu attieksmi pret citiem cilvekiem nav verts vispar iet veikalos,jeb citas publiskas vietas.
Maxima darbinieki ir loti izpalidzigi un laipni