www.sudzibas.lv MAXIMA Drausmīga apsarga attieksme

Maxima - Drausmīga apsarga attieksme

Tātad 27.08.22 pieredzēju ļoti nepatīkamu atgadījumu veikalā Maxima Līvānos, Rīgas ielā 37a. Bija plkst. 21: 54 un mēģinot ieiet veikalā, lai ātri paņemtu pāris lietas pie kases, apsardzes darbinieks mani grūda atpakaļ ar visām ieejas durvīm un turēja ciet šīs durvis dažas sekundes, kamēr viņš pats nesa grozus. Precīzāk, šis darbinieks no durvīm bija kādu 2m attālumā, un es jau verot durvis vaļā redzēju, ka šis darbinieks sāk ātrāk nākt pie durvīm ar visiem šiem iepirkumu grozies, kurus viņš nesa.
Tomēr ieejot iekšā, es viņam izbrīnā un nesaprašanā pateicu, ka ir taču vēl pilnas 6min līdz veikala slēgšanai, uz ko šis darbinieks ļoti nelaipni atcirta, ka tāpat nepaspēšu iepirkties pa 6min.
Saprotu, ka tā ir mazpilsēta, bet tas nenozīmē, ka jau 21: 55 ir gandrīz jāver durvis ciet, jo salīdzinot ar tās pašas pilsētas Maximu xx, tur bez problēmām var ieiet ko paņemt, pat ja līdz veikala slēgšanai ir palikušas vien 3min.
Ceru, ka tiks izskatīts šis un būs kāda rīkošanās, jo šī attieksme ir ļoti nepatīkama, tādu attieksmi es vēl neesmu nekur pieredzējusi.

30.08.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 05.09.2022

Labdien!
Paldies par Jūsu sniegto informāciju.
Saņemot Jūsu vēstuli par apsardzes darbinieka rīcību, informējām Drošības departamenta direktoru. Ar atbildīgo darbinieku tika veiktas pārrunas par konkrēto situāciju.
MAXIMA Latvija ir svarīgs ik viens klients, tāpēc paldies, ka norādiet uz nepilnībām un lietām, kuras mums jānovērš.
Atvainojamies sadarbības partnera apsardzes firmas vārdā par sagādātajām neērtībām un ceram, ka turpmāk iepirkšanās MAXIMA tīkla veikalos Jums būs patīkama un neradīs vilšanos.

K

Komentāri (17)

T taisnibascinitajs3 30.08.2022

Problēma tiks atrisināta, otra Maxima arī tiks vērta ciet agrāk, paldies par Jūsu ierosinājumu.

S sannas 30.08.2022

Ai, ai, pāris lietas pie kases. Šitādi pēpēdējās minūtes pircēji visiem zināmi. Ielien veikalā un tad staigā pakaļu gorīdami. Ja veikals strādā līdz 22.00, tas nozīmē, ka 22.00 veikala durvis ir slēgtas aiz pēdējā pircēja muguras.. nevis līdz 22.00 visi vēl nāk iekšā. Pārdevējam darba laiks beidzas 22.00 un viņam nav jāstrādā par velti dēļ katra, kas kā izskatās regulāri iet uz veikalu pēdējā minūtē.
Nākamreiz ej pusnaktī uz degvielas uzpildes staciju, jo ---- preces pie kases tur ir identiskas ar Maximu.

K kariinakz 04.09.2022

Es nekad pēdējās minūtēs neeju uz veikalu , be toreiz tā sanāca, jo braucu garām un tiešām ātri bija nepieciešams veikals! Un nē - es nestaigāju pa veikalu un neskatos katru preci ,jo redz darīt nav ko. Un veikalā bija labi ja pāris cilvēki un es uzreiz tiku pie kases ,jo pie kases kafiju vajadzēja paķert, nevis jau nācu ar sarakstu un tad lēnām staigāju pa veikalu pēdējās minūtes!

G Gulbenietis 30.08.2022

Tā ir necieņa pret darbiniekiem, iet uz veikalu 3 min pirms aizvēršanas.

K kariinakz 04.09.2022

Skaidri gaiši norādīju,ka 6min ,nevis 3. Ja būtu 3min tikai palikušas, tad nemaz neietu.

K Klāvs Dimants 30.08.2022

Kas tā pa modi iet uz veikalu pēdējās 5 minūtes pirms veikala slēgšanas, vai jau stāvēt 5 minūtes pirms veikalu vispār atvērt

K Krocokot 30.08.2022

Kārtējā princese!

S sannas 30.08.2022

Ja tā padomā, Līvāni tāds ciems vien ir. Šai "zvaigznei" uz mūžiem būs slēgtas veikala durvis. Kameras ierakstus taču paskatīsies un dāma būs slavenā ar savu stulbumu 😂😂😂😂. Ar pirkstiem tevi nobakstīs vietējie!

C Cilvēks16 30.08.2022

Covid laikā, ja atceraties, kases beidza strādāt 5 min. pirms veikala slēgšanas.. Ja veikala darba laiks ir līdz plkst. 22.00, tad darbiniekam ir tiesības plkst. 21.55 nevienu neielaist, ja ir rinda pie kasēm.. Vispār, kā Jūs domājat, vai darbiniekiem ir jāsēž veikalā, pēc darba laika un vēl jāpabeidz pēdējie darbi? Laipni aicinām Jūs pastrādāt, tad sapratīsiet!

K Klientamnavtaisnība 31.08.2022

Viņi vienmēr uzskata, ka ja darba laiks tāds, tad tas nozīmē, ka drīkst ieiet kaut bez 1 minūtes un ir jāapkalpo pat pēc darba laika beigām. Šeit regulāri par to strīdās un nekādi nevar saprast, ka tas ir darba laika un 22:00 tas beidzas, nevis līdz 22:00 drīkst ienākt.

Если рабочее время магазина, как и любой другой фирмы или учреждения до 22:00, то это в первую очередь означает, что до 22:00 должны выполняться основные функции. Что нужно сделать для того, что бы открыть или закрыть и сколько на это требуется времени - головная боль исключительно владельцев и работников, с которыми должны быть заключены соответсвующие рабочие договора. Я больше чем уверен, что в правилах внутреннего распорядка это всё прописано. В данном случае есть только факт самоуправства со стороны охраны или кассира.

Это не означает, что нужно тянуть каждый день до 21:54, но если так уж вышло, то поверьте, человек, который спешит, успеет за эти 6 минут купить самое необходимое.

K Klientamnavtaisnība 31.08.2022

Нет, Вы не правы.

Нет, Вы не правы. Конкретно в том, что не можете обосновать свой ответ, делая голое заявление.

Good Intentions 31.08.2022

Pareizi darija, ka nelaida! Ej laicīgi!

S Skolotāja7 31.08.2022

Nepareizi, ka neielaida. Saprātīgi ir brīdināt pircēju, ka palicis maz laika, 22.00 aizslēgt durvis, apkalpot tos, kas iekšā. Ejot uz veikalu, nevaru zināt, ka jārēķinās ar cilvēku pieplūdumu. Ja man piens vai sviests ir dzīvības un nāves jautājums, es, lai tur vai kas, tiktu iekšā!

K Klientamnavtaisnība 31.08.2022

Un ja iekšā jau ir cilvēki, kas apkalposies pāri darba laika beigām? Piens un sviests dzīvības un nāves jautājums?! Un Jūs tāpat tiktu, pat ja Jūs nelaiž? Man Jūs ir žēl... līdz kam cilvēki ir nonākuši... ārprāts...

K komentātors007 31.08.2022

Es arī nesaprotu ,kāpēc darbiniekam jāpaliek ilgāk par veikala darba laiku ,jo redz kaut kādai kazai pēkšni jāierodās veikalā 5 min pirms slēgšanas , tik pat labi tie var būt 10 cilvēki ,kuri atnāks 5 min pims slēgšanas un teiks ,ka ir taču veselas 5 min līdz slēgšanai .

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes