www.sudzibas.lv MAXIMA Slikts serviss

Maxima Domina - Slikts serviss

Labvakar, vēlos informēt, ka šodien 17.12.2022. Ap plkst. 19: 00, darbiniece, kas apkalpo gaļas nodaļu, atteicās sagries šķēlēs auksti kūpināto cūkgaļas škiņi, atbildot, ka mēs negriežam. Lai gan aizmugurē aiz pārdevējas atradās mašina darba kārtībā ar ko griež gaļu, kā arī nebija nekādas Rindas, kas traucētu un kavētu darbu. Tā ir cieti kūpināta gaļa lielā klucī, līdzīgi prošuto, kas nav viegli mājas apstākļos sagriežama. Iepriekš nav bijis problēmas, kad palūdzu sagriest, kā arī vienmēr priekšpusē uz dēlišiem šī gaļa ir bijusi sagriesta. Tā ir tik super sarežģīta lieta, ielikt galu griežamā mašīna un sasķērēt? Nav arī dienas beigas, kad mašina nomazgāta un izjaukta.
Var būt darbiniece ir apnicis gaļas nodaļā un jāpamaina darba vieta citā nodaļā?
Pielikumā nosūtu bildi ar izstrādājumu un darbinieces, kas ļoti aizņemtas darbā. Atteicas apkalpot tā kundze, kas ir gados ar tumšiem matiem.
Ceru, ka pircējiem uz šo svētku laiku nenāks vilties un meklēt citu veikalu, kur sagriezīs gaļas izstrādājumus.
Paldies par sapratni un ceru uz servisa uzlabojumu, jo tomēr domina ir liels iepirkuma centrs un būtisks naudas pienesuma jūsu uzņēmumam.

17.12.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 19.12.2022

Labdien!
Atsaucoties uz Jūsu izteikto pretenziju par veikala darbinieces atteikumu sagriezt gaļas produkciju, vēlamies skaidrot, ka konkrētajā dienā, lielā pieprasījuma dēļ, tika konstatēta slaisera nažu neatbilstība darbam, kas šajās dienās tiek novērsta.
Nedēļas nogalē, veikala pārdevējām, diemžēl, cieto produkciju sagriezt nebija iespējams, tāpēc, šādos gadījumos iesakām izvēlēties alternatīvu - fasētu, jau sagrieztu produkciju, kura atrodas sienas ledusskapjos. Lai atrisinātu radušos situāciju, veikala pārdevēja, par iespējamo alternatīvu, Jūs informēja.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!
Ar cieņu,
"Maxima Latvija" komanda

Papildināts Nauris, Normunds Siruan 19.12.2022

Labdien,
Pateicos par atbildi, bet pārdevēja diemžēl neko par alternatīvas iespējām, ledusskapjiem neinformēja un neieteica. Tā pat griežamā mašīna nebija izjauktā stāvoklī un varēja redzēt, ka nesen uz viņas ir griezta gaļa vai desa. Ir arī liecinieki, kas var šo faktu apliecināt. Tā pat pie gaļas nodaļas nebija daudz pircēju un pārdevējas bija divas. Šī pārdevēja, kas ar blondiem matiem, vienkārši piegāja uz gaļas nodaļu papļāpāt. Tas jau vien norāda, ka veikalā kopsummā nebija pārpildīts un pircēju nebija daudz. Nav pārmetu arī, ja tiešām griežamā mašīna bija bojāta. Bet eksistē kaut kādas ētikas robežas un normas. Var jau normāli pateikt un komunicēt ar pircējiem, nevis demonstratīvi izrādīt savu nepatiku, kaut ko murmināt un atrūkt, mēs negriežam. Arī ja nevēlas komunicēt, var palūgt ofisam izprintēt lapiņu ar tekstu, ka atvainojamies, gaļu nevaram sagriezt, griežamā mašīna ir bojāta. Kāpēc citās lielajās maximā tas ir iespējams un to praktizē? Tad var būt tā ir attieksme no maxima Domina vadības, kas nekontrolē savas nodaļas un darbiniekus, līdz ar to darbinieki atļaujas darīt kā vēlas? Cerams tad nākotnē tiks sakārtota attieksme pret pircējiem un nodaļu vadītāji sekos labāk, kas notiek nodaļās.

Komentāri (4)

Good Intentions 17.12.2022

Klients kuram viss ir acīmredzams un vel bildes taisa. Varbūt ši darbiniece arī negriež un varbūt jums jāsāk pirkt desa ko varat mājās sagriest?🤯

P PatiesiibasMeka 17.12.2022

Nē nu var jau mēģināt 10€ vērtu cauraudzīti par prošuto nokristīt, bet tur līdz “līdzīgi” ir tāls ceļš ejams. Svērēja nenoliedzami piedzīvo menopauzi, ja ir šāda attieksme.

S sannas 18.12.2022

Pēc kā tiek vērtēts, ka mašīna ir darba kārtībā? Ja mašīnai nav uzasināti asmeņi, mašīnu nemaz nedrīkst izmantot, sevišķi tādai gaļai, kas griežot būs saplēsta lupatās.

S sannas 19.12.2022

Ak Dievs, neblamējies Tu cilvēciņ pa visu Latviju! Ja slaiserim naži nav darba kārtībā, mašīna nekad nebūs izsaukta savā atrašanās vietā. Šīs mašīnas apkalpo speciāla servisa pārstāvji un ne jau uz vietas aiz gaļas vitrīnām!
Žēl gan, ka darbiniece bija godīga un tomēr to gaļu nesagrieza. Labāk varēja ignorēt drošības apsvērumus un gaļu sagriezt. Varbūt kāds naža gabals trāpītu Tev mēlē, mazāk sūdzētos.
No kādiem dziļiem laukiem Tu atbrauci, ja pats nezināji, ka ledusskapī pie sienas ir fasēta produkcija?
Kauns! Memmes dēliņam neielika mutē sagrieztu gaļiņu.🤣🤣🤣

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes