www.sudzibas.lv MAXIMA Slapjā laikā aizrāda par to ka esmu ienācis ar slapjām kājām veikalā un citēju” māte nav mācījusi noslaucīt kājas” pietam tas viss notiek tīrā krievu valodā un ļoti valdonīgā tonī!

MAXIMA Dobele, apkopēja - Slapjā laikā aizrāda par to ka esmu ienācis ar slapjām kājām veikalā un citēju” māte nav mācījusi noslaucīt kājas” pietam tas viss notiek tīrā krievu valodā un ļoti valdonīgā tonī!

Slapjā laikā ieejot veikalā apkopēja ļoti nelaipni un krievu valodā citu pircēju klātbūtnē aizrādīja par to ka man aiz apaviem paliekot slapjas pēdas un viņai jāstaigā pa veikalu aiz manis un jāslauka! Pieminēja ka mana māte man neesot iemācījusi noslaucīt kājas! Lai gan esmu pārliecināts ks pēdas nebija manas jo pie pašas veikala ieejas biju piebraucis ar auto un kājas nevarēja būt slapjākas kā citiem apmeklētājiem! Ļoti nepatīkama pieredze kas man noteikti liks šajā veikalā kādu laiku neiegriesties! Nepatīkami arī tas ka šī persona pat necentās runāt latviešu valodā! Es neteicu neko pretī tikai aiz cieņas pret šīs personas vecumu, bet kā redzat šai personai nav nekādas cieņas pret veikala apmeklētājiem! (vēl piebildīšu ka viņa ar savu netīro grīdaslupatu demonstratīvi nobrauca pār maniem apaviem)

B

RAMONA👀 16.02.2019

Krievi tak domā, ka ir te noteicēji. Īpaši, ja slota rokăs;)

Toties daži latvieši, kas lamājas tajā pašā krievu valodā, kultūras līmenis zemāks par neandertāliešiem, iedomājas, ka pasaule ir pakārtota viņu individuālajām prasībām.

B BK 17.02.2019

Latvieši nav labāki.

"noteikti liks šajā veikalā kādu laiku neiegriesties!" - pareizi! Nelien laukā no siles!

B Bebruks33 17.02.2019

Analītiķi par to sili- un es domāju kur tevi esmu saticis...!

~ ~Lelde~ 19.02.2019

Lielajam vairumam cilvēku jau sen ir skaidrs, ka strādājot 9-18 algotu darbu, vai tas būtu Latvijā, vai starptautiskā uzņēmumā, neko nenopelnīsi, knapi sanāks dzīvošanai - samaksāsi par īri, nopirksi pārtiku un atkal gaidi algu, varbūt starplaikā atļaujoties kādu mazu prieciņu. Ne visi var atļauties, maksājot uzreiz, nopirkt salonā jaunu telefonu, datoru, auto, uzturēt sev krāšņu sievieti. Pievienojies cilvēkiem, kas pārvalda savu dzīvi! Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā pilnpiedziņas Audi kā bomžu piesmirdinātā tramvajā. Aizpildi savu Laimīgo loto biļeti un ar Jaunā gada atnākšanu sāc Jaunu dzīvi, kura pārspēj tavus pat vispārdrošākos sapņus. Starp citu, vai zini, ka nākošajā PowerBall izlozē Džekpots sasniedzis 282 miljonu dolāru? Es tagad aizpildīju pārdesmit viņu biļešu ar skaitļu variantiem un, kā ierasts, paķēru klāt vēl desmit biļešu no citām izlozēm, kur Džekpots arī ir visai iespaidīgs, tajā skaitā šovakar notiekošo MegaMillions ar 206 miljoniem dolāru Džekpotu un EuroMillions ar 176 Eiro Džekpotu. Pamēģini satikt savu veiksmi arī Tu un nosvini sākumu Jaunai dzīvei! https://goo.gl/X17csF Iesaku pievērst uzmanību arī loti brokera Īpašajam Piedāvājumam.