www.sudzibas.lv MAXIMA Diskriminējoša attieksme

Maxima - Diskriminējoša attieksme

Piemēram. Šodien biju uz darba interviju MAXIMA, Jelgavā, Meiju ceļā. Veikala atbildīgā persona, kura mani pieņēma, atļāvās izteikt man diskriminējošas piezīmes, tādas kā "Es jau pēc balss sapratu, ka tu šim amatam nederi, bet tu taču pati to saproti vai ne?" un kad jautāju kāpēc tad to nepasacīja, pirms nākšanas atbildēja "Es nezināju ar ko man būs darīšana,ja būtu zinājusi uzreiz pateiktu.." Manas darba prasmes nepārbaudīja. Esmu invalīde un man tas bija ļoti aizskaroši, jo piezīmes bija par manu izskatu, kas saistīts ar manu slimību. Uzskatu, ka Maximas darbiniece ir pārkāpusi likumu un ir man parādā atvainošanos.Jo neuzskatu, ka jebkurš ir pelnījis šādu attieksmi.Turklāt darba sludinājumā, nebija rakstīts, ka nepieņem cilvēkus ar invaliditāti.

M Maxima 07.06.2014

Labdien, Santa!

Vai Jūs lūdzu atsūtītu savus kontaktus, telefona numuru, un e-pastu?

SIA "MAXIMA LATVIJA"

I Innuendo 08.01.2016

да здравствует борьба с алкоголиками!) думаю это подразумевалось