www.sudzibas.lv MAXIMA Diskriminācija pret invalīdiem ar acīm redzamiem kustības traucējumiem, pazemošana, ņirgāšanās.

AtrisinātaMaxima - Diskriminācija pret invalīdiem ar acīm redzamiem kustības traucējumiem, pazemošana, ņirgāšanās.

Labdien! Esmu invalīds ar acīm redzamiem kustības traucējumiem. Ievēroju m. K. Grozījumus nr 360, kur ir skaidri teikts kuras personas drīkst neuzvilkt mutes deguna aizsegus, un kam ir jāuzrada ārsta zīme, ka drīkst nevilkt maskas. Takā esmu 1. Grupas invalīds ar acīm redzamiem kustības traucējumiem man nav jāuzrada nekādi dokumenti. Tad šajā veikalā šos m. K. Grozijumus nr 360 nezin ne apsardzes firmas darbinieki, kuš mani atļāvās fiziski aizkārt, un dzīt laukā no veikala. Apsardzes kompānija atvainojās par šo nekorekto izdarību no viņu darbinieka puses. Šos m. K. Grozījumus nr. 360 nezin šī veikala pārdevēja dēļ kuras arī izcēlās konflikts. Kā arī šos m. K. Grozījumus nezin veikala direktore. Uzrakstīju sūdzību maxima administrācijai. Saņēmu atbildi. Mēs secinājām, ka jūs varat nēsāt masku. Cinizms, pazemošana, ņirgāšanās, diskriminācija pret invalīdiem! Saprotu, ka administrācijā šēž, un atrakstās banāli tukši ārstu komisija. Administrācijas persona, kura rakstīja atbildi ir tiešām ārsts, vai ar pārdabiskām spējām, ka attālināti nosprieda, ka varu vilkt masku. Saprotu, ka atgriezās 90x gadi, kur valda visatļautība, nesodāmība. Pēc šī bezkaunīga incidenta vairs šos veikalus neapmeklēšu. Tā nav pirmā reize, kad šis veikalu tīkls maxima pazemo invalīdus.

01.06.2021

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 01.06.2021

Labdien!
Paldies par sniegto informāciju.
Ar atbildīgajiem veikala darbiniekiem un apsardzes darbinieku tika veiktas pārrunas, uzsverot ar cieņu un lojāli izturēties pret klientiem. Vīrusa izplatības ierobežošana ir abpusēja sadarbība, tāpēc aicinām ikvienu būt atbildīgiem un ievērot atbildīgo dienestu noteiktos ierobežojumus, tādējādi kopā samazinot un apturot vīrusa izplatību visas sabiedrības interesēs.
MAXIMA Latvija ir svarīgs ik viens klients, tāpēc paldies, ka norādiet uz lietām, kuras mums jāuzlabo.
Atvainojamies par radušos situāciju un ceram, ka turpmāk iepirkšanās MAXIMA tīkla veikalos Jums būs patīkama un neradīs vilšanos.
Ar cieņu,
Maxima Latvija

Sūdzība veiksmīgi atrisināta kazbek kazimir 01.06.2021

Labdien Maxima pārstāvji ! Paldies par atvainošanos , un godprātību ! Pieņemu jūsu atvainošanos ! Pārskatīšu savu lēmumu , ka vairs neapmeklēšu jūsu veikala tīklu . Augstu novērtēju jūsu atvainošanos . Takā pieļauju , ka turpmāk apmeklēšu jūsu veikalu tīklu . Uzkatu , ka konflikts ir atrisināts !

Ar cieņu patstāvīgais pircējs .

M Mego izmeklētājs 01.06.2021

Kā kustību problēmas iespaido maskas nēsāšanu? Šis regulejums ir domats elpceļu slimniekiem.

K kazbek kazimir 01.06.2021

Mego izmeklētāj izlasiet M.K. grozijumus, un tad gvelžat savu stulbumu ! Tad , kad Jūs paliksiet daļēji paralizēts , tad , kad Jums nebūs viena, vai divas rokas . Tad Jūs ciniskā būtne sapratīsiet , un skaļi bļausiet , ka tiek jūsu invalīda tiesības pārkāptas . Smagi ir dzīvot ja domāšana ir aprobežota ! Gidīsim to brīdi , kad Jūs paliksiet par invalīdu ar acīm redzamiem kustības traucējumiem . Pretīgi !

Klients45566 01.06.2021

Vispār ārsts nav tiesisks rakstīt tādas izziņas.
Maskas ir jāvelk pat ja esi invalīds .
1grupas invalīds vispar skaitās cilvēki kuri nevar paši pastaigāt..
Sanāk pat grupu nopirki.

J Johny 02.06.2021

Idiņ, lielāka daļa invalīdu vizuāli vispār neatšķiras no veselajiem. t.sk. 1. grupa. Tavai zināšanai pie IV vēža stadijas arī dod 1. grupas invaliditāti. Un ir tādi vežu varianti, kas attistās tik strauji, ka tu pat nepaspej nosesties ne invalidu ratiņos, ne izet VDEĀVK, bet jau busi miris...

Da ko tu neteiksi

K kazbek kazimir 02.06.2021

Eu tu, izlasi , kas ir rakstīts ! Invalīds ar acīm redzamiem kustību traucējumiem ! Ātrāk paliec par invalīdu , un pievienojies invalīdiem . Zemiskā būtne !

V Vadims B. 17.06.2021

Я только что одел и снял одной рукой маску. Не понимаю в чем проблема ? Если вы пришли в магазин , значит вы как то берёте товар и значит можете одеть себе маску, и на вас этот закон не распространяеться, понятно что руководство Максима перед вами извинились, ибо не хотят обвинения что она не лояльны к инвалидам, но раз человек самостоятельно может закупаться , значит может и маску натянуть. Если же вас привёл сопровождающий то он может одеть маску. Исключение реально люди с ДЦП и схожими заболеваниями.

K kazbek kazimir 02.06.2021

Kapēc patiesi komentāri tiek dzēsti ! Negodprātība ! Tas provokātors klients45566 komentē , un apgāna cilvēkus . Ātrāk paliets par invalīdu ! Tad vairs tā nerunāsi .

Klients45566 02.06.2021

Nu vot pazaudeji vietiņu paradīze tu

K kazbek kazimir 02.06.2021

Ātrāk tev ir jāpaliek par invalīdu , tad tev būs paradīze . Provokātors ! Nekas agrāk , vai vēlāk atradīsi to bedri pats par ņirgāšanos . Izkatās , ka tu strādā šajā portālā , un provacē cilvēkus , aplej un pazemo . Vai tev šajā portālā strādā kāds pazīstams , jo tavi apkaunojošie , pazemojošie komentāri pāri simtam netiek izdzēsti . Tici savu bedri tu pats atradīsi . Nelietis !

Klients45566 02.06.2021

Nu nu neroc bedri citām pats vari iekrist.

K kazbek kazimir 02.06.2021

Neadekvātā būtne tu jau sen sev bedri esi izracis pats ! vērsies pie psihiatriem . Izskatās , ka lieto stipras iedarbības medikamentus . Par to visu liecina tava neadekvātā uzvedība .

K kazbek kazimir 02.06.2021

Šis teksts ir domāts , kas sevi dēvē par klients45566 . Cilvēki uzmanieties ! Šī nekaunīgā būtne šajā portālā pazemo cilvēkus , un viņa pazemojošie komentāri netiek dzēsti laukā . Nepievērsiet uzmanību šīs būtnes rakstītam . Abižota būtne pašapmierinās saņem gandarījumu pazemojot citus cilvēkus . Portāla administrācija , kapēc šī būtne klients45566 nav izdzēsts no jūsu portā?

Klients45566 02.06.2021

Nē man tevis žēl lai tew laba veselība
Maskas jāvelk tikunta būs!
Cilvēki kas ir invalīdi ir advekati nezinu kas tew dzīvē noticis bet lai veicas.

K kazbek kazimir 02.06.2021

Sevi pažēlo neadekvātais ! pameiģini nelietot tās stipras iedarbības zāles var būt tas tevi paglābs no bezdibeņa . Un maskās sevi ietin tā pamatīgi .

Klients45566 02.06.2021

Var redzēt kurš no mums lieto zāles.
Iedzer antistresu jā netur nervi