www.sudzibas.lv MAXIMA Kārtējā vecā prece

MAXIMA Deglavas ielā - Kārtējā vecā prece

Kārtējā vecā prece :( nu es nezinu ... man jau brīžiem liekas , ka par mums parastajiem mirstīgajiem cilvēciņiem vienkārši ņirgājas , es vēl neko neteiktu , ka citos veikalos , nu ir beidzies tas realizācijas termiņš nu tad attiecīgi cenu zemāku un gan jau tik un tā izpirks...bāc tikko bērnam pirku našķus un pamanīju , tikai tagad darbā , ka šokolādei termiņš 1,5 mēn . jau kā beidzies... un kur tad mūsu veti skatās ??? Jeb vienkārši labus kukuļus dabūn ?

J Janis 09.12.2007

Taisnība! Jābūt uzmanīgām!

N noname 07.01.2008

Da tie ir nieki, ko jūs tā baidāties. Nekas nenotiks ja bērns apēdīs veco šokolādi. Es pats ēdu tāpāc zinu :). Netaisiet māmiņas bērnu, bērnam jābūt stipram, nevis pajoliņam :(

L Laura 13.02.2008

Esmu kimike un zinu, ka sokolade nebojajas pat tukstošiem gadu - cukurs un sokolade ir konservanti... Egipte piramidas ir atrasta sokolade, kas vel jo projam ir veselibai nekaitiga. Vienigais, kas var but vecs ir pildijums, ja tads ir.