www.sudzibas.lv MAXIMA Darbinieki kliedz uz pircējiem

MAXIMA Deglavas ielā - Darbinieki kliedz uz pircējiem

Aizgajam sodien uz slaveno maximu, gribeju pukupodinu nopirkt cenas PROTAMS nebija, prasiju darbiniecei, kas gaja garam, cik vins maksa, vina vienkarsi pagaja garam, kad teicu vinai jau skalaka balsi " atvainojiet" vina man uzblava, ka makles mulke kaut kur citur... NORMALI ???

I

I ieva 04.03.2008

Vot izslaveta maxima neviena laipna cilveka ...

V Vita 12.03.2008

Nav gan tā...protams visādi gadās, bet ir arī tur jaukas meitenes/ sievietes, kas palīdz, pasmaida un pasaka, ka noskaidros un pēc brītiņa arī arskrien ar visu preci un pasaka cik maksā... necepies...tikai pati sev garastāvokli sabojāji!

M Minesota 26.03.2008

Tur pie sienas, pie stendiem ir tāds aparātiņš, pie kura ir jāpieliek prece un tev pēc štrifkoda nolasīs cenu :))
Kasierītes tur dažas ir ļoti laipnas... varbūt tikko sākušas strādāt un vel nav izbesītas. Kad maximā atvērās tā kase, kur pirņem ne vairāk kā piecas preces ( vispār to uzrakstu nevar redzēt, ja nu tikai ejot gar kasēm)... es protams to nezināju un ar saviem pirlnajiem ratiem spēros pie viņas... nu mani apkalpoja, bet kad vel tauta iestājās rindā, tad laida lielo bļāvienu. :))

E Eva 07.06.2008

Citreiz gadās, ka tas svītru kodu lasītājs nestrādā. Man piemēram Imantas lielajā maksimā bieži gadās tā, ka es ar to savu preci skrienu pie visiem 3 svītru kodu lasītājiem, bet neviens no viņiem nestrādā.

N nekaads 08.06.2008

protams normaali, vinai veel vajdzeeja atnest to podinju un uzstuukeet Tev galvaa:))))

S sausmas 08.06.2008

Maximā strādā stulbās govis, debīlas idiotes, kretīnes, visi idioti, debili, kāzļi, stulbeņi pēdējie, un vispār, ienākot veikalā, es - pircējs! uz precei jābūt cēnrādīm, TAS NAV MANOS PIENĀKUMOS MEKLĒT CENU, un šai stulbai izdirsenei es ar to podiņu aizmestu pa galvu!
Man šī gāvnīgā Maxima un visas sasodītas maximas riebjās gālīgī, un es tur neeju vairs, lai apdirstas visas vecas idiotes un kuces! Nebojāsim nervus!!! :):):)

A Argo Feldmanis 08.06.2008

Maxima jau kā veikals ir ok., bet mani tracina trakā kadru mainība tur.Un algas jau nu laikam arī par garajām stundām ir smieklīgas, ka tik leitukiem peļņa nesaplok.Centis Tūbelis ir absolūts murgs, viņam derētu pastrādāt pie rampas mēnesi Maximā.