MAXIMA Deglavas ielā

Viss notika tā... Pieeju pie kases. Pārdevēja, protams, nesveicinās un nesmaida (pie tā jau pierasts). un tad " u vas maxima kart jest?" biju šokēta!! vaitad es neizskatos vairāk pēc latvietes?! man nav nekādu iebildumu pret cittautu valodām, bet ne jau sabiedriskās apkalpošanas sfērā it īpaši ka viņa nezina vai esmu latviete krieviete vai angliete! "Vam bolšoj mešočik nada?" nu tā tač nevar!! vaitad amerikā krievijā anglijā vai jebkur citur veikalā pārdevējs runās ar klientu piemēram ķīniešu valodā?! nu diez vai!!! tā tāda viela pārdomām...

K krots 05.05.2007

Ieteikums: nākamreiz rokās turiet plakātu ar uzrakstu "esmu latviete". Bet vispār drīz jāgaida arī ķīniešu un arābu valodu ekspansiju.

G gfsfsd 05.05.2007

v shoke oan bila!!! idi francuzkij uchi, ovca, ti v evrosojuze!!!

B B 05.05.2007

kā nekā latvijā tač dzīvojam, ne tā?!

A a 06.05.2007

"evrosojuze"????? :) a sto ti dumajesh shto teper vse budet govoritz po russki???? nu net!!!!

N NN 07.05.2007

viņa bija šoketa. aj aj aj. tipa nav skaidrs, ko pateica pardevēja. nevajag rakstīt savas sudzības, ja nav reālu iemeslu. starp citu, izteiksme "Vam bolšoj mešočik nada?" nozīme, ka personāls rūpējas, lai Jums būtu ērti nēst produktus līdz mājam.

L L 07.05.2007

Galiga losene esi? Pec kaa tad var pateikt ka esi latviete? Ko springsti par siikumiem, tai pardevejai ir dzili vienalga kas tu esi. Mulke tada

N nadezhda 12.05.2007

To AZ. Nu jau tevi driiz visos lielveikalos apkalpos visaadas kinietes, kada valoda tu ar viniem runaasi, diezvai dzimtaa, visi tautieshi un krievi aizbrauks arzemes.

J julija 17.05.2007

a ja znaju po4emu po vam dolzno bitj vidno ,4to vi latviete, t.k vi sta6nije o4enj, i esli bi ne rossijskaja krovj, vami bi deti6ek pugatj! bugagaaaaaaa

D Dana 05.01.2008

Cik saprotu tu vienkārši gribeji piebiedroties visiem! Nevarēji atrast neko sliktu un izdomaji pasudzeties par to ka viņa tev pajautāja krievu valodā! Es krievu valodu zinu jau no berna kājas un man ir vairāk patīkami nekā teiksim kā tev! Ej labāk atpakaļ uz skolu un iemācies runāt krieviski nekā te kaut kādu rasisti tēlot!

A Anna 05.01.2008

Es tai šokētai sievietei pilnīgi piekrītu-strādāju tur un tagad tiek pieņemti daudzi moldāvi un ukraiņi darbā(ja jau latvieši negribot par to naudu strādāt)un kā gan viņi tik īsā laikā iemācīsies latviski.ĪSāk-lai vai kā,LATVIJĀ sabiedriskās iestādēs(arī VEIKALOS)apkalpojošam personālam JĀRUNĀ LATVISKI.Ir labi zināt angļu ,vācu,spāņu,franču,krievu(tā jau daudziem asinīs),bet Valsts valoda IR LATVIEŠU.

P.S.Cittautieši,Lūdzu nezākāt Latviju un tautu!Vai jums šeit slikti dzīvojas?Ja tomēr šeit apmetušies uz palikšanu ,tad Valsts valoda būtu jāiemācās,kaut aiz cieņas pret tautu,kas jūs pieņēmusi.

E Elina 07.01.2008

Es pilniigi piekriitu, ka, ja reiz mees dziivojam Latvijaa, tad vismaz muusu veikalos vajadzeetu runaat pa latviski... tagad jau taa visur, kur vien grizies, runaa pa krieviski. man ar to nav probleemas, krievu valodu paarvaldu sameeraa briivi, bet tomeer gribaas, lai muusu Latvijaa buutu kkaada nacionaalisma pieskanja... :-(

L Lila 15.08.2008

pārdevejai vieglāk pateikt krieviski, lai pēc tam neatkārtoties, jo Latvijā krievu valodu zina 99% iedzīvotāju, bet latviešu labi ja kādi 80%

L lalla 16.08.2008

Galīgi šķērsām šī sūdzība uzrakstīta. Kas tad Tev, varbūt drīz būs jāklanās?, , Kakaja CACA'', redz, krieviski viņai prasa - baigā nacionāliste... Fui!!! Riebjās!

C catwalk 16.03.2009

Такие как Вы, уважаемая "дамачка в шоке", загнали страну и народ в нищету и сплошные унижения. Вместо того чтобы зацикливатся на своих нацистских взглядах, подумали бы как вылести с последнего места в Европе по эффективности мер борьбы с кризисом. Посмотрим как Вы будете боротся за чистоту латышской нации и государственный язык, когда Латвию купят за долги...

P paklau 16.03.2009

Nesaprotu, ar kādām tiesībām šeit vēršās agresīvi noskaņotas ciitautu pārstāves - klipinot pa krievu tastatūras taustiņiem!!! Aizmirsušas no kurienes nākat un kur dzīvojat, ? Ja Latvijā kas nepatīk, dodaties uz savu Vladivostoku vai vēl sazin kur, lai vecis dzīvo ar Jums - Bjot značit ljubit stilā!!! Ko zākājat mūsu tatu, cilvēkus, kultūru utt. Par jūsu pļēguriem dzērājiem dēliem un vīriem maksājam nodokļus, lai tie cietumā pie baltmaizes rikas tiek..Jūsu bērniem uzturam skolas! Un Jūsu vecajām mātēm nodrošinam pensiju. Un, tas ir pienākums sabiedriskās - publiskās vietās runāt nacionālajā valodā, kas vēl šobīd ir Latviešu valoda. Izlasat likumu, kas ir melns uz balta uzrakstīts..

N nu bet... 16.03.2009

Dzīvojam kā nekā Latvijā un visās iestādēs ir jārunā tikai latviski!!! Jāpalasa Valodu likums - kurš nezina. Arī Satversmē noteikts, ka valsts valoda ir latviešu, tāpēc - pilnīgi saprotu sašutumu. Ma tas arī galīgi tracina. Māki dzīvot Latvijā - mācies latviešu valodu!

L LV 28.05.2009

Es jebkurā iestādē LV runāju tikai un vienīgi latviski .! Ja pārdevēja jautā, , što, , tad es atkārtoju vēl un vēl .!
Nejau man būtu jarunaa krieviski, bet gan vinai latviski !>
Nesaprotu kā tadas losenes vispar pienem darbaa . ?? Tur taču bijaa noteikums, ka jāzin valsts vaoda .1