www.sudzibas.lv MAXIMA Slikts serviss

MAXIMA Deglava ielā - Slikts serviss

Vēlu vakarā pēc garas darba dienas nolēmu iegriezties netālu no mājas esošajā Maxima veikalā un nopirkt vīna pudeli vakariņām. Ieskrēju veikalā un ātri devos uz dzērienu stendu, kur ieraudzīju ar akciju esošu Cinzano Bianco, ko paķēru un ātri devos uz kasi. Esot pie kases, aizdomājos un, jau saņemot atlikumu, pamanīju, ka naudiņas ir mazāk, nekā vajadzētu. Ieskatījos izsniegtajā čekā un sapratu, ka prece ir novērtēta pēc pilnas cenas. Vērsos pie kasieres, ar lūgumu pārbaudīt, jo, manuprāt, precei bija piemērota atlaide. Kasiere paziņoja, ka preces cena ir tāda, kāda ir un es lūdzu viņu pagaidīt, bet pati devos atpakaļ uz dzērienu nodaļu. Nepētot attiecīgo plauktu, sapratu, ka tiešām, ātrumā paķēru preci, kas maksā pilnu cenu - tā nu ķer uz muļķi - visas Cinzano pudeles ar atlaidi, bet šis veids, gan nebija. Paņēmu šoreiz sarkano pudeli un devos atpakaļ pie kases, kur lūdzu pamainīt, jo esmu kļūdījusies. Pēc mana lūguma kasiere aizgriezās un pasauca būdīgu nikna paskata sievieti - Ziedīti. Kundze sāka ieskaidrot, ka nav iespējams alkohola preci apmainīt vai atgriezt, jo tā ir akcīzes prece, par kuru jau ir samaksāts nodoklis valstij. Es minēju, ka neko tādu nekad neesmu dzirdējusi un mājās pārbaudot visos sasaistītajos likumos neko kaut vai līdzīgu kasieres teiktajam neatradu. Izbrīnīja, ka kasiere paspēja pasaukt apsargu, kas, savukārt, mēģināja ieskaidrot, ka prece netiks mainīta, jo es jau esmu izgājusi no veikala, kaut arī lūdzu preci apmainīt turpat pie kases pēc pirkuma reģistrēšanas. Fantastiski, ka pārdevēji ir spējīgi izdomāt mistiskus likumus, lai attaisnotu savu slinkumu, taču par Patērētāju tiesību likumu veiksmīgi aizmirst. Nav jau žēl to pāris pārmaksāto eiro, bet muļķa sajūta palika.

N

I Innuendo 25.02.2016

алкоголь и сигареты нельзя через кассу вернуть
даже просто коррекцию - до оплаты - делать не рекомендуется
тем более возвращать