www.sudzibas.lv MAXIMA Nestrādājiet

Maxima Deglava 67 - Nestrādājiet

Nekad neejat strādāt uz maximu, ja vien jūs ļoti necienāt sevi. Jo maximā jūs tikai pazemos un visu laiku teiks, ka viss ko jūs darāt ir nepareizi. Tur neciena jūsu darbu, ja vien neesat krieviski runājošs, vienīgie kas dabū paaugstinājumu ir tikai krieviski runājošie.

P PurvaBrideejs 22.09.2017

izmācījos augstskolā par maximas kasieri, gribi pateikt ka četri gadi ir totāli izniekoti?

BondsBonds 22.09.2017

Piedod, bet krieviski runājošie nav faktors tavai nevēlēšanai strādāt. Tā es to saprotu.

TasEsLV 25.09.2017

Piedod, bet ir vietas kur vadība ir krieviski runājoši ar vājām latviešu valoda un ,ja tu nesazinies "Pa ruski" tad arī lai cik labi tu strādātu viņi nepaugstinās - jo viņi tak negrib sev ofisa kolēģi ar kuru svešā valodā jāsarunājas.

P.s neesmu strādājis maximā
P.P.s arī Rimi nē.

Dainis 23.09.2017

Iet strādāt uz maximu jau ir necieņa pret sevi..