www.sudzibas.lv MAXIMA Neadekvāta pircēja

Maxima, Daugavpils, Strādnieku ielā 103 - Neadekvāta pircēja

Veikalā rindā pie kases stāvējām min 5, kad tante grasijās izlikt preci, priekšā pie stāvošās sievietes piegāja šī persona, acīmredzot viņas draudzene un aizņēma aiz viņas rindu izlikdama savu preci, tante pateica man, kā nekaunīgi tā sieviete lien bez rindas. Tā sieviete vājprātīga sāka apsaukāties, apsauca mūs par salašņām, kā arī sāka piekasīties manam sunītim kurš bija man rokās, draudēja ar policiju, neadekvātā toni bļaustijās draudēja ar izrēķināšanos. Izlamājāmies, viņa sāka bildēt es arī viņu sāku bildēt pretī, trakumā viņa pačēra manu telefonu, uzbruka man es viņu protams atgrūdu. Šī sieviete smirdēja pēc alkahola, netīriem matiem, nekopta, psihiski neadekvāta. Pārdevēja pasauca apsardzi un apsargs viņai pateica ka suns man var atrasties rokās. Kad apsargs piedāvāja izsaukt policiju es pateicu jā, bet šī neadekvātā rādija viņam zīmes ka nevajag, savāca preci un fiksi aizlaidās. Esiet cilvēki uzmanīgi no šīs neadekvātās personas, kura nezin ko no sevīm ir iedomājusies.

L Lepnā Lavīze 31.03.2018

Apavu kombināta rajons. Baigi redzēts ģīmis.

L Lepnā Lavīze 31.03.2018

Ielieciet Facebook Daugavpils grupās, gan jau kāds atpazīs.