www.sudzibas.lv MAXIMA Dārgie Pircēji

Maxima - Dārgie Pircēji

Sveicināti pircēji! Jūs vienmēr neapmierina tas ko dara kasieri, pārdevēji, direktori un visi pārējie! Bet vai jūs aizdomājaties vai jūs vispar esat pelnījuši labāku attieksmi pret sevīm, jūs paskataties kā izsturaties no malas! Jūs esat gatavi pargraust kaklu ik vienam kurš kludīsies kaut uz 1sant. Bet kad bus + tad pat paldies nepasakat. preces izmetajat pa visu veikalu kur pagadās, pareizi priekškam likt vieta, pfff! Jūs vēlaties lai ar jums vienmēr sveicinās, bet vai jūs to esat pelnījuši? jūs tak pieejot pie kases kad ar jums sasveicinās vai nosmīnat (ko te viņš iedomajies sveicinaties ar manim) jeb vispar noklusējat, jeb ari pastāties kā uz mēslu kaut kādu (kas viņš tāds ir lai sveicinātos ar manīm), bet vai jūs neesat aizdomājušies kas jūs tādi esat? lielākā daļa kas tā rīkojas nemaz nav kkadi uzņemēji lai uzskatitu sevi augstākos amatos par mums, pāši jau esat kkadi kasieri un pārdevēji, ja ne bezdarbnieki. Jūs tik zināt ka sūdzēties, bet aizdomāties vai jums taisniba nekad negribat! Par akcijām nerunāšu te vares pierakstit pilnu lapu. Grābj ko pagadas un nepārliecinās vai ir ta prece ar akciju vai ne.

J Jugu 06.06.2008

Vai Centis mainiijis vaardu? Un tagad ir Andrejs?
Asaru pilnas acis, sho te lasot! :)))
Cik briesmiiga dziive, cik slikti pirceeji, kas laikam tachu ir bezdarbnieki. To no sheit rakstiitaa vair izlobiit.

M Mikus 06.06.2008

hehe, labi skan, paši esat kaut kādi pārdevēji un kasieri :D
kamon, ir tak tik daudz profesiju, bet nabaga Maximas, acīmredzot, kasiere, neko citu dzīvē nav redējusi kā kases aparātu.. tas, ka es ieņemu vadošu amatu, nebūt nenozīmē, ka esmu lepns un uz visiem skatos kā uz mēsliem..

L Laura 06.06.2008

Varētu piekrist šai pārmaiņas pēc sūdzībai par pircējiem. Protams, ka visi tādi nav (es, piemēram, :D :D :D) Bet droši vien, ka Maksimas darbiniekiem ar dažādiem cilvēkiem gadās kontaktēties. Tieši tāpat kā arī Maksimas darbinieki ir dažādi - daži labi, daži ne tik labi.
Turās! Katram savs darbiņš jādara.

M mad 06.06.2008

Visa vaina ir vadiba, stradaju reiz ar kada veikala ko nemineshu nu bet mus tur ta dreseja, visus labdien un visu labu lika teikt, ja nepateiksi rajiens bus, un ja godigi ta tam jabut. tada maxima vadiba vispar neko nedara. Man diemzel ari ir slikta pieredze ar maximas kasierem, kas man vienreiz pateice frazi: "ej dir***" toreiz biju soket, bet nu ko darit!

S sausmas 06.06.2008

aizver muti idiot!!! Stokmana piemeeram laba attieksme, jo personals labi attiecas, ta mes ari pret vimiem, bet jus, idioti, juusu stulbajaa maximaa esat to godiigi pelnijuši, saņemat ko pelnījat! Kretīns pēdējais!!!

S sausmas 06.06.2008

un vēl, jūs esat APKALPOJOŠAIS PERSONĀLS, nevis karaļi un ministri, muti ciet un strādāt, jums par to maksā, un nevajag: man maz maksā, nepatīk, ej prom!

D duuda 06.06.2008

vienalga kāds personāls, bet pazemot NEDRĪKST citus

I ivars 07.06.2008

CILVEKIEM LAIKAM NAV KO DARIT, JA TIK VIEN SPEJ KA APLIKT PIRCEJUS UN DARBINIEKUS, SKIROT KLIENTUS PEC VINU SOCIALA STATUSA UN RAKSTIT VISADUS KLAIMUS, BEZJEDZIGAS MULKIBAS UN VISADUS PAZEMOJUMUS, LAIKAM LABAK BUTU PIE RAJONA PSIHIATRA PIERAKSTIJUSIES UZ PIENEMSANU, LAI PAARSTE NERVU SISTEMU, NEVIS RUPEKLIBAS RAKSTA INTERNETA, TIK IZGLITOTI PAR SOCALO STATUSU, KA NESPEJ SAVU IP NOLIKT KUR VAJAGA UN DOMA KA IR GUDRI, JA VAR APVAINOT JEBKURU PERSONU VAI IESTADI VAI SKIRU.LASIET TALAK GUDRIE NEKAUNIGIE RAKSTITAJI, JUS JA ESAT PARDEVEJI NEDRIKSTAT VIEBTIES PRET KLIENTU, PAT JA VINS JUMS NEPATIK, JO PIRCEJS BARO PARDEVEJU, UN TAPEC PARDEVEJS STRADA NEVIS IR BOMZIS, BET KLIENTI ARI TE RAKSTA KLAIMUS, TAKS VAR UZRAKSTIT IERAKSTITA VESTULE VADIBAI, VALDES PRIEKSSEDETAJAM, SAIMNIEKAM, KAS, KUR, KO UN KAD NEVIS ANONIMI TE RAKSTIT KAUT KADAS MULKIBAS, UN VEL, PAR SKIROSANU GAN, IT KA NEZINATU, KA ALGA NE VIENMER ATKARIGA NO AMATA, IR VIETAS, KUR KASIERIS PELNA VAIRAK KA NOLIKTAVAS PARZINIS CITA VIETA UN IR VIETAS, KUR SETNIEKS PELNA 400LVL, IR KUR VADITAJS200LVL utt.

I ivars 07.06.2008

Es, ja man pardeveji neapmierina ka apkalpo vai augstpratigi izturas, viebjas, nerada ar prieku preces, nepaskaidro utt. vienkarsi neperku un nekad nerakstu sudzibas par iestadem, ietaupu naudu un daudzas preces noperku arpus latvijas, barojot ar to nedaudz Krievijas, Vacijas un Anglijas pardevejus, tapec man nav javalka kiniesu drebes un jalieto otras skiras telefons, dators vai apavi, turklat mazliet ari var ietaupit, ta ka nav nekads siks, vienkarsi dzive tada, un milie cilveki, ja prece pie nikna pardeveja maksas 50LVL un pie normala cilveka52 LVL es pirksu tur, un nekadas sudzibas nerakstu un interneta nekad nerakstisu, vnk. neperku tada vieta neko un viss, jo apzinot, ka baroju pardeveju, perkot preces, un vel, pirceji saja saita ari tiek aprakstiti ka visadiem nelabiem vardiem, bet zinu, ka netiras drebes santehnikis ienak veikala un noskaita par mobilo 300LVL, tulit, bet solida paskata kungam nevareja pardot uz kreditkartes, jo limits parpildits, vins neko nenopirka, ta ka jaciena ir nauda un nevajaga savu zulti niknuma te izgazt, ir veikali, kur ir forsi pardeveji, ari pensionari, klibi, greizi, studenti, jauniesi utt.perkat tur kur jus ciena nesudzaties tik nekonkreti ta jau sazin kas var rakstit, par skiram kaimins svarsciks pelna 950ur.menesi, bet ir kur ar augstako200ur.dod.

I ivars 07.06.2008

Ja Jums kreditu nasta spiez vai niknums ira, taks var kaut makskeret aizbraukt, nevis tada naida skirot klientus pa slaniem vai atkal apsmiet pardevejus, es zinu tadas vietas, kur ar 2augstakajam izglitibam alga ir mazaka ka maksimas kasierei, un kapec maksima butu jadeve par sliktu darba vietu, ir darbavietas, kur par tadu pasu algu jaosta cigaresu, un ne tikai tabakas dumi, jakomunice ar skopiem nakts uzdzivotajiem, par cieto algu, ir darbini kur bez skolas jebkadas440ur.menesi, ir kur 150ur, ari ar augstskolu ir pa150ur.un pa 5000ur. tapec nevajaga ta, un bezdarbni9ekiem var but ari ipasumi, pat kapitala dalas firmas, mantojums utt, ir pasaule laudis, kas dzivo no ires naudam utt, majsaimnieces, nevar visus viena katla bazt un ari apmelot cilvekus, vai padomajat ko darat skirojot klientus, apsmejot kasierus utt, it ka tas nebutu cienijams darbs, ja to godigi dara, un kasieri var no 100lidz600ur.menesi LV pelnit, ka kuras vietas, un sitada s rupeklibas rada nespeku, nu neperc, ka nepatik, nu nespiez neviens ari veikala stradat, kapec jaraksta visadas riebeklibas?

I ivars 07.06.2008

Nu un ka nepatik, veikalu ar par daudz sacelti un ja iesiet kur laipni pardeveji, tad slikto pardeveju veikali bus jasledz, nems caklus, laipnus un runigus, iecietigus, forsus cilvekus, kuri nerakstis visada jelibas par klientiem un kas zin kuri te raksta tik pretigos izteikumos, a varbut viens cilveks te simts rupjibu sarakstijis par pircejiem, nemaz nestradajot vispar nekur, aiz gara laika.

F fizalis 07.06.2008

lielākā daļa no Jums min, ka pārdevēji šķiro pircējus
šim viedoklim piekrītu, BET patiešām augstprātīgus un uzpūtīgus, vienmēr neapmierinātus cilvēkus jau pa gabalu var atpazīt, sorry, pārdevējam nav jāsmaida un jāklanās personai, kura acīmredzami to vien gaida
ticiet man, ka ir bijušas ļoti daudz situācijas dažādās iestādēs, kur klients no pacietības ir izvedis ne vienu vien darbinieku un saņēmis lūdzošu aicinājumu aiziet, bet tāpat pēc mēneša, diviem vai gada -atgriežās un vēl nav kauna paskatīties citiem acīs
šeit es nerunāju par situācijām, kur klientam ir tiesības izteikt pretenzijas, piemēram, par brāķi.

: :) 23.07.2008

Nu ja šis cilvēks, kurš izveidojis šo rakstu ir no maximas, tad tas ir pašsaprotami, ka pieklājības viņam nava.
Esmu nostrādājusi Stockmann par pārdevēju, un tur nebija ne runas, par to, ka klients ir pukšķīgs vai neapmierināts, vai ir pelnījis vai nav, lai viņu sveicina.
Bija jāsveicina un viss. Nav starpības, kāda attieksme ir no klienta puses, bet pārdevējam ir jābūt pieklājīgam jeb kurā situācijā.
MAXIMA darbiniekiem vajadzētu iziet apkalpošanas kursus, lai izprot pārdošanas būtību.

G Gazzara 31.08.2008

Mja maksima ir bezadbildigas pardevejas, itseviski gados vecakas sievietes, a un par to- ka mes klienti nenoliekam preci atpakal plauktos-darguminj tas ir TAVS DARBS par to tev maksa...neaizmirsti to!

E Elena 01.09.2008

Komentēja: Gazzara 31-08-2008
mana milja, ja tu zinata mums maxima nemaksa par to lai iznesatu mantas pec pircejiem, bet maksa par to lai iznest prece no noliktavas uz plaukta, bet pircejie izvedas ka cukas, majas es domaju ta neviens nedara,

S smaidiigaa 01.10.2008

Redziet nu kada ir MAXIMA darbinieku attieksme pret klientu - ''pirceeji uzvedas ka cukas''.Pec si komentara pat iet uz to veikalu negribas. Darbinieki padomajiet par to ka pateicoties klientu naudai jums ir algas!!!Tapec jums nebus skirot un spriest bagats vai bezdarbnieks un patik vai nepatik!!!

S Siikaa 20.11.2008

Vai tad neb'utu visiem dz'ivot viegl'ak, ja m'es viens otram biežāk uzsmaidītu..? .. Ne vienmēr ļaunu vajag atdarīt ar ļaunu :) :) :)

N NavSvarigi 20.11.2008

Es sevi neuzskatu par augstaku personu, neka Maxima kasieri. Es nemetaju preces, kur gadaas, bet man riebjas, kad es panemu preci no plaukta ar vienu cenu, pieejot pie kases, konstateju, ka ir cena augstaka. Un, ne jau viens santims! Mes, pirceji, ari stradajam un skaitam naudu! Normala valsti tadu sunju bodi kaa Maxima sen jau butu tiesa iesniegushi. Tirgojat ar veciem partikas produktiem, skabiem salatiem, jobtvai mat! Cilveks strada, atdot darba savus spekus, vakara grib paest, var but no pedejas naudas aiziet uz Maximu nopirkt kadu galas gabalu, atnak majas, atver, bet tas ir glumsh un nav edams! Idiotu bars! Jus gustat labu pelnju, bet saviem darbiniekiem nespejat samaksat normalas algas! Butu mana vara, es tadu Maximu sen aizklopetu vai ari liktu sodus pec soda! Man pret kasieriem un pardevejiem pretenziju nav un nekad ne pret vienu Maxima kasieri es neesmu izturejies ar nicinajumu!

Z zaijka 13.03.2009

Es uzskatu, ka katrs cilvēks izvēlas sev dqrbu pats, ja jau cilvēks strāda maximā, patīk tas viņam vai nē, tas ari vienkārši ir jadara savs darbs, mēs kā klienti bieži vien arī esam diezgan riebīgi, nav ko aizvainot citus, darbs paliek darbs, var pasmaities par prostitūtēm nevis par parastajiem pardevējiem. Jādomā līdzi saviem vārdiem un darbiem!

S SauljuX 30.04.2009

Ko tu tur vēl murgo: "Paskatieties sevi no malas!" Nu labi paskatos un neko sliktu neredzu, mosh tu tāds aklais esi :D
Protams es vēl detalizētāk varētu izklāstīt savas domas, bet tas būtu pārāk gari :D
4ista Centis kkāds nomaskējies kā Andris :D
Paskaties sākumā uz sevīm un tad mums te dirsies virsu a, domā ka pats neesi kautkur iegrābies un sācis tur scēnas taisīt? :D
4ista lol :D